Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontosak ezek...

Lányok! Nektek fontosak ezek egy fiúban?

Figyelt kérdés

1. Ugyan azt a zenét hallgassa, mint te. (vagy csak hasonló zenei ízlés)

2. Ne igyon/cigizzen.

3. Legyen ápolt.

4. Bírják a barátaid.

5. Ne legyen szexéhes, ne járjon mindig azon az esze.


2011. ápr. 24. 19:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

1. Ez maximum a tinik elvárásai közt szerepel, egy felnőtt nőt nem hiszem, hogy érdekelne.

2. Inni ihat, persze mértékkel. Én is szeretem a finom minőségi borokat, nyáron pedig a hűsítő sört. A cigit nem bírom elviselni...

3. Alap.

4. Nem feltétlenül. A mostani páromat nem igazán szeretik a barátnőim... Idegesítő, de mindannyian hibásak ebben. 3 év alatt elmérgesedett a kapcsolat köztük. Sajnos egyre gyakrabban kell választanom köztük, de általában a párommal tartok. Úgy érzem a barátnőim ki is közösítenek emiatt, gyakran már meg se hívnak, ha mennek valahova. :(

Fáj, de nem hagynám el ezért a párom.

5. Legyen szexéhes, de gyengéd, szeretetre vágyó is.

2011. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

1. Annyira nem, ha jó zenét hallgat. Én goth vagyok (de a metált is kedvelem, viszont nem a goth metált!), de a volt párom pl. goás. Voltak olyan zenéi, amik kifejezetten tetszettek, koncertre/bulira is mentünk együtt a másikéra. Viszont a nagyon elütő, pl. az igénytelen disco, nyálas pop, rap kizárva.

2. Ihat nyugodtan hétvégente... (persze ne alkesz szinten, csak a buli kedvéért stb., ne legyen mindig holtrészeg. 1-1 sör meg bármikor belefér) A cigit ne. Abból elég volt egyszer életemben. Soha többé nem fogok dohányossal járni.

3. Természetesen. Viszont az ápoltságba ne tartozzon bele a lábszőrtelenítés, hajvasalás és egyéb enyhénszólva meleg dolgok.

4. Hát nem árt.

5. Ne állandóan. Legyen olyan szexuális étvágya, mint nekem, elvégre az a legideálisabb egy kapcsolatban, ha hasonló. Az meg mindenkinél változó.

22/N

2011. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

1.fontos

2.nem zavar, inkább az ha nem iszik egyáltalán

3.alap

4.fontos

5.nem fontos

2011. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

1 nem érdekel

2 ez nagyon jó lenne :D

3 persze

4 jó ha igen, de véglülis ben döntő

6 igen fontos:D

2011. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

1.kb. igen

2.ihat,cigizhet,de csak mértékkel

3.nagyon fontos

4.fontos

4.nem zavarna

2011. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

1. Lesz*rós téma nálam

2. Bagós pasi szóba se jön. Pia mértékkel mehet, de amikor találkozunk, akkor ne legyen benne.

3. Mindenképpen. És legyenek az ápoltságról hasonló fogalmai, mint nekem.

4. Nem. ő sem a barátaimat kell, hogy szeresse, hanem engem.

5. Akkor rendben van a dolog, ha a pasi nem jó az ágyban. De ha jó vele a szex, akkor nyilván én is akarom, gyakran, tehát innen kezdve irreleváns.

28/N

2011. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Csak a 3. az, amit elvárok, a többi nekem mellékes.
2011. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%

Te sem voltál még nővel :D Rohadtul nem ez számít...

Számít a külső, a pénz, a humor, és az önbizalom kb...

2011. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak magad hibáztathatod, ha plázacicákra hajtasz... a kérdező nyilván nem őket kérdezte. :)
2011. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Minden nőnek ez számít. Tapasztalat :)
2011. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!