Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontosak ezek...

Lányok! Nektek fontosak ezek egy fiúban?

Figyelt kérdés

1. Ugyan azt a zenét hallgassa, mint te. (vagy csak hasonló zenei ízlés)

2. Ne igyon/cigizzen.

3. Legyen ápolt.

4. Bírják a barátaid.

5. Ne legyen szexéhes, ne járjon mindig azon az esze.


2011. ápr. 24. 19:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Igen.Kb. ezek az elvárásaim.

14/L

2011. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

1.Nekem ez nem fontos, mert én is vegyesen hallgatom a zenéket. CSak ne legyen tipikus partyarc..

2.Inni ihat, de csak mértékkel! Cigi viszont annyira nem vonz:s

3.Szerintem mindenkinek alapkövetelmény, hogy ápolt legyen. szóval igen ez fontos.

4.Nem feltétlenül. Ha én bírom őt, az épp elég számomra.

5.Van abban valami, hogy ha egyformák a szexuális igényeink a barátunkkal akkor jobb és harmonikusabb lesz a kapcsolatunk. Szóval az tényleg nem lenne jó, hogy ő állandóan kívánja én meg nem mert mondjuk fáradt vagyok.Ebben is megkell találni az aranyközéputat.

2011. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

1. Ugyan azt a zenét hallgassa, mint te. (vagy csak hasonló zenei ízlés)| Ez teljesen lényegtelen, egyik barátom sem hallgatott ég csak hasonló típusú zenét sem, mint én, mégsem adódott emiatt semmilyen probléma. :]


2. Ne igyon/cigizzen. | Cigit sajnos nem tudom tolerálni, ivás alkalmanként, mértékkel rendben van.


3. Legyen ápolt. | Ez azt hiszem alap.


4. Bírják a barátaid. | Nyilván nem bírhat mindenki mindenkit, ezért nyilván nem lenne szakító ok az, ha valamelyik barátom szemében nem lenne szimpatikus. Ha jófej mindenkivel és ennek ellenére sem kerülnek 1-2 emberrel egy hullámhosszra, akkor (megint csak ismételni tudom önmagam) az nem probléma. :]


5. Ne legyen szexéhes, ne járjon mindig azon az esze. | Van ilyen pasi? :] Na jó, viccet félretéve - nem akarok megbántani senkit sem - nyilván nem baj, ha a szexen kívül más tervei is vannak velem.

2011. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 habibi ***** válasza:
73%

1. legyen hasonló a stílus

2.ne igyon és ne cigizzen, ne nőzzön

3.ja, legyen ápolt

4.mások véleményére nem vagyok kíváncsi, mert nem ők fognak vele élni, hanem én

5.nc

2011. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

1:Nekem nem fontos,hogy ugyan azt a zenét hallgassa amit én.Nekem nagyon vegyes a zenei ízlésem és a hangulatomtól is függ:D Szóval nekem elég ha van egy "közös" számunk,amit mindketten szeretünk:D


2:Kivételes alkalmakon:buli,szülinap,névnap...akkor ihat mértékkel,nem zavarna.De ne legyen függő.A cigi az jobban mondva az ő dolga...ha cigizik oké,akkor is szeretni fogom ugyan úgy,de ha nem akkor még büszke is lennék rá:)


3:az hogy legyen ápolt,szerintem egy alap..követelmény:D Szóval igen,biztosan nem állnék össze egy ápolatlan fiúval:D


4:Igen,ez is.De persze nem kell,hogy puszipajtások legyenek a barátaimmal,mert az engem is zavarna talán:S

De annyi viszont igen,hogy tudjanak beszélgetni és ne marják egymást amikor ott vagyok velük és úgy adja a helyzet.


5:Legyen egy bizonyos pontja,ahol úgymond van az a határ,de ne mindig azon járjon az esze.Vagy ha azon is jár,akkor ne adja a tudtomra.Elég a romantika.

2011. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

1. Hasonló zenei ízlés.

2. Nem zavar annyira,csak mértékkel fogyassza.

3. Ez a legfontosabb.

4. Persze jó,hogyha a barátaim is szeretik,de ha nem lenne így nem szakítanék vele, ha szeretem.

5. Még jó,hogy ne mindig azon járjon az esze :D

2011. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

1. Egyátalán nem fontos.

2.Cigizés engem nem zavar,felőlem közvetlenül mellettem is szívhatja.Annyi kikötésem van hogy ne zárt légtérbe tegye,és ne napi 3 dobozt pöfékeljen el.

Alkoholt ünnepnapokon és egy-két buli alkalmával,lényeg a mértéktartás.

3.Ápolt legyen,de csak annyira amennyire egy férfinak kell. Azaz ne szőrtelenítse a karját/lábát,ne járjon szoliba és ne töltse a fél napját a tükör előtt.

4. Ez nem fontos,ha nem tetszene a barátaimnak nem vinném közéjük és ennyi,nem csinálnék belőle ügyet.

5.Hát:P Szerintem nem gáz ha a pasi egy kicsit perverz....:D

16/L

2011. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

1. Egyáltalán nem zavar, ha egészen más zenét hallgat, de persze tök jó, ha van valami ami mindkettőnknek tetszik. De én azt is élvezem, hogyha beavat az ő zenei világába, a legutolsó barátom is ezt tette és örültem neki:)

2. Amíg nem volt barátom azt hittem, hogy nem fog zavarni, hogy 1*-2* kicsit beitalozgat. De, igenis zavar. Már attól is hülyét tudtam kapni, ha naponta megivott 1-2 sört. Apukám alkoholista volt, valószínűleg ezért idegesít fel ez annyira. Amibe pedig apukám igazából belehalt, az a cigaretta. Azt hiszem nem csoda, hogy nem akarok még egy dohányzó embert elveszíteni, mert ki tudja, lehet a következő barátom lesz az életem szerelme.

3. Persze, legyen ápolt és igényes. Nem kell feltétlen divatmajomnak lenni, sőt kifejezetten utálom ezt a fehérnadrág+fehérconverse+felzselézetthaj+rózsafűzéranyakba kombinációt. Nekem jobban tetszenek a kevésbé buzeráns kinézetű fiúk:$:D Nem baj, ha csőnaci van rajta, de a fehértől meg az ilyen nagyon világos színektől agyhúgykövet kapok. A színes már oké. Az mellett már a fehér converse is jobban mutat. De a farmer a legjobb, és abból a kicsit passzosabb, csőnadrág szerű. De nem teljesen a tökleszorító répagatya.. Ott már semmilyen tornacipő nem hat furcsán:) Egy bármilyen póló, és a felzselézett haj is jobban mutat. Bár én a legjobban szeretem az olyan fiút, akinek kicsit bele lehet túrni a hajába. Ezt most lehet kicsit túlspiláztam, de nyilván az első rövidke mondaton van a hangsúly.

4. Igen, ez egész fontos. Egyáltalán nem árt, ha csomóan egy helyen vagyunk és nem érzi magát kellemetlenül a barátaim körében, és emiatt én sem érzem rosszul magam. De az is fontos, hogy én is jól érezzem magam az ő barátai között. Szóval egyáltalán nem mindegy, hogy kivel barátkozik. Ha látom, hogy furák a barátai, már azelőtt lemondok róla, mielőtt összejöttünk volna, mert a barátaiból azt szűröm le, hogy kb ő is olyan..

5. Ha mindig szexen jár az esze, nem jó. Szóval ne állandóan, de persze a természetes vágy az normális, én is szeretem mikor látom, hogy egy fiút izgatok. Még jól is esik, azt jelenti, hogy talán valóban van némi vonzerőm:)

2011. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
jajj. 17/L
2011. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

1. nem fontos, főleg hogy szinte minden féle zenét hallgatok :)

2. néha ihat, de a cigi az már zavar :/

3. igen.

4. igen

5. igen

2011. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!