Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azért mert valaki kövér még...

Azért mert valaki kövér még lehet szép szerintetek?

Figyelt kérdés

Fiuk!Miért utasítjátok el a ducibb lányokat?

Miért jobb a sovány?Csontváz vagy kövér ?


2011. ápr. 24. 16:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem a túl sovány (zörgő csontú, mell nélküli, beesett arcú pálcikák), sem a túl kövér (lógó tokájú, püffedt cipó arcú hájpacnik) nem tetszenek. Viszont az édes töltött galamboknál szexibb lányok nincsenek! A mosolygós, nőiesen kerek pofi, a ringó, széles csípő, a puha, dögönyözhető hasika, meg a csábító, telt keblek őrülten fel tudnak izgatni :)
2011. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Valakinek lehet, hogy bejön, ha valaki kövér, de én nem tudnám magam elképzelni egy kövér lánnyal...

Sportoló vagyok, nekem ez az első, ha valaki hagyja, hogy elhízzon, akkor ott régen bajok vannak. Nekem is vannak rossz időszakaim, amikor 10 kilóval több vagyok, mint a versenysúlyom, de ledobom magamról 1-2 hónap alatt, mert tudom, hogy utána bajok lennének.

2011. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kövér nő/lány is lehet csinos, de ha ledobná a plussz kilót még szebb lenne. Kicsit el vagy tévedve, mert legtöbb esetben a pasiknak is az átlag méretű lányok jönnek be, akik alapvetően karcsúak, de lehet rajtuk 2-3 plussz kiló. Persze vannak szélsőségek, akik a nagyon vékonyakra buknak, meg olyanok is, akik a nagyon ducikra, ízlés válogatja. Ennyi.
2011. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:24


Milyen szépen mondtad :)

2011. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!