Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azért mert valaki kövér még...

Azért mert valaki kövér még lehet szép szerintetek?

Figyelt kérdés

Fiuk!Miért utasítjátok el a ducibb lányokat?

Miért jobb a sovány?Csontváz vagy kövér ?


2011. ápr. 24. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Mi az,hogy csontváz vagy kövér?Sovány vagy kövér...de ha jobban tetszik akkor csontváz és malac.

Attól függ,mennyi súlyfelesleg van rajta.

2011. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira buta kérdés... csontváz nálam az aki egészségtelenül vékony anorexiás a malac pedig az extrém kövérséget jelenti és közte rengeteg nő van különböző alakokkal... Az sem mindegy ki hova hizik, arányos-e, milyen magas, mennyire szép az arca, van e stilusa, igényes-e, szépen öltözik alakjára szabott ruhákat hord és ezekhez még jönnek a belső tulajdonságok. S ha valakibe ez minden stimmel a férfi számára nem fogja elutasitani.

Persze vannak azok a lányok akik ducik, vagy ép hasra hiznak főként de magukra erőltetik a csipő nacit a többszámmal kisebb ruhákat mellé még sok igénytelen is az ne várjon csodát... Én utóbbi évekbe szedtem fel pár kilót, régen "csontváz" voltam és most belátom, hogy az akkor hordott ruhák nem lennének előnyösek nem is erőltetem őket. De egyszer sem hallodtam semmi negativumot a külsőmre, sőt nők férfiak egyaránt dicsérik hogy jól nézek. De ezért tenni is kell. Én örülök, hogy már teltebb vagyok de azért még mindig tornázom csinosan öltözöm ápolt tiszta a hajam mosolygós vagyok és semmilyen hátrányt nem szenvedek a véknyabb lányokkal szembe szerintem. Ez olyan, hogy van akinek a nagy darab pasi jön be van akinek a vékony.

2011. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen lehetnek szépek a teltebb, ducibb lányok. Csak jól kell megválogatni hozzá a sminket, frizurát, öltözködést stb.. Ugyanúgy ők is lehetnek igényesek, és ápoltak. Semmivel nem vagy kevesebb.

Tudom, hogy azt azért írtad(hogy csontváz vagy...) mert most minden összejött neked és kicsit keserű vagy. De kérlek, ne legyél az! Nem éri meg hidd el. Sokkal jobb, ha egy ember életkedvtől van tele. :) Szerintem menj el sportolni, nemhogy megmozgat de jó kedvre is derít és ez igaz. sokkal kiegyensúlyozottabb leszel tőle.

Sok sikert.És ne hagyd se magadat, se a lelkedet!

Minden ember valahol értékes a szíve mélyén.

2011. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet.

Egyébként nem vettem észre, hogy a fiúk elutasítanák a duci lányokat - én is elég telt alkattal rendelkezem, de sosem volt problémám azzal, hogy nem tetszettem a fiúknak, népszerű vagyok köztük, pdig messze nem vagyok vékony:)

Viszont aki tényleg nagyon kövér (és itt nem a 10-15 kilós túlsúlyra gondolok, hanem a 40-50 kilósra), annak az arcát is teljesen eltorzítja, legalábbis az esetek túlnyomó részében.

Meg természetesen az sem mindegy, ki hova hízik, mert egy telt homokóra alkatú lány iszonyú szexi tud lenni, míg egy alma alkatú már kevésbé.

2011. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
és ne hagyd EL se magad , se a lelkedet* ezt akartam írni
2011. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kicsi rendet kéne tenni a fejedben. :D


Először is: a fiúk, úgy általában és összességében nem utasítják el a ducibb lányokat, mert akkor egynek se lenne barátja. Márpedig nekik is van.

Az egyéni ízlés kérdése, kinek mi tetszik, az egyiknek a csontrakéta, a másiknak a karcsú, a harmadiknak az izmos, a negyediknek a duci, az ötödiknek meg a kifejezetten kövér, és még ezer lehetőség van ezen belül is.

Legfeljebb egy adott egyénre lehetne levetíteni a kérdést, hogy Ő miért utasítja el a ducibb lányokat?

A: nem tetszenek neki.

B: csak egy duci nem jön be neki, egyéb okok miatt.


Másik oldalról: most a vékony a divat, bár ez is kezd átmenni egy egészségesebb személetbe, vagyis a rettentő vékony lányok (állítólag?) kezdenek kikopni a kifutókról.


Amúgy rengeteg sikeres, keresett ducimodell (plus size modell) karrierje mutatja, hogy igenis lehet egy ducibb csaj is szép.


Ahogy vékonyak között is van formásabb, meg alaktalan, úgy a kövér(ebb) csajok között is, ebben sincs semmi újdonság, ahogy az arca is valakinek szép, vagy nem szép, súlytól függetlenül.


Ez a kérdés így szerintem elég értelmetlen. :)


Keress rá a neten, vannak olyan képek, ahol egy sztárt kövérítenek photoshoppal, van, akinek kifejezetten jól áll egy kis felesleg, és még olyan is akad, aki kifejezetten kövéren is szép marad. Persze ez is csak photoshop, de azért a lényeg gondolom érthető. :)


[link]

2011. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért ne általánosíts, vannak, akik a husibbakra buknak. Továbbá, számomra elég bántó a csontváz kifejezés [a helyedben nem használnám többet].


Most nézd..., van, akinek ez kell:

[link]

vagy ez [link]


vagy ez [link]


vagy ez [link]



Tök mindegy, különbözünk.

2011. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1%

Mert igénytelenek hogy arra nem képesek hogy diétázzanak és mozogjanak, miközben egész nap a fórumokon sírnak hogy jajj mért nem fogadják el a kövéreket, meg tömik magukba a mindenféle szar gyógyszert amitől azt gondolják hogy fogynak mert mozgáshoz már egy lusta ge*ik.


És ne keverjük ide az anorexiásokat mert azok a csontvázak.

Óriási különbség van egy vékony és egy anorexiás lány között.

2011. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

a ducibbal nekem semmi bajom , sőt sokszor jobban tetszenek mint a vékonyabb lányok

a kövér már okozhat problémát mondjuk

2011. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Ez egy olyan, hogy akin lötyög a felesleg, természetellenesen kidudorodik, annak illene lefogynia. Nem csak azért, mert másnak jobban tetszik úgy, hanem mert egészségtelen is. Az hosszútávon szétszedi a lábakat, ha nagyobb tömeggel nehezedik rá az ember, elvileg van egy olyan elmélet is, miszerint a kövér, kisportolatlan emberek immunrendszere gyengébb is. Persze előfordul, hogy valakinek nem igazán jut alkalma arra, hogy sportoljon... pedig nagyon jót tenne, el is kell követni érte mindent. Egyébként jelenleg rajtam is van felesleg, de jelenleg épp nem tudok rendszeresebben sportolni, de amint lesz rá megint időm nekiállok megint keményen-faszásan.
2011. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!