Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon rossz az alakom?

Nagyon rossz az alakom?

Figyelt kérdés

Mennyit kéne még fogynom hogy jó alakom legyen?

Nagyon széles a csípőm és a combom?

Bocsi a rossz minőségért:S


[link]


[link]


[link]


2011. ápr. 23. 21:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Most anya is fogyókúrázik ezért minden este elmegyünk futni:)

csak most kezdtem és még csak 10 perc megy megállás nélkül:S

2011. ápr. 24. 10:51
 12/18 anonim ***** válasza:
Már tegnap is feltetted ezt a kérdést, akkor is leírtam, hogy hasból kell fogynod és feszesítened. Ne a gyakorin kergesd az önbizalmat, hanem tegyél érte.
2011. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó alakod van, hát ha még az arcod is látná az ember :P (bár a kérdés alapján lényegtelen). Valaki írta ezt a 18 után nem enni szabályt. Nos, ezt azért nem kell olyan komolyan venni, egyél kevesebbet 18 után, az is jó. Futásnál az a 10 perc az meg relatív, ha fiatalabb vagy, akkor persze, hogy kevesebbet fogsz tudni futni, meg függ a futás tempójától is. Az is elmondható, hogy drasztikusan el fog kezdeni növekedni kezdetben a teljesítmény (elvileg). Aztán majd szépen lelassul, de az elején nagyon sokat lehet erősödni, én is csak 20 percet tudtam futni először, aztán pár hónap múlva már ment másfél óra is... már ha a testből kihozható lehetőségek érdekesek (én nem vagyok csaj).
2011. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
NEM kell fogynod, tökéletes vagy:)
2011. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom ti hol éltek,nekem ugyan iylen alakom volt,lefogytam 8 kilót és még mindig volt a hasamon háj,igaz már minimális.És nem vagyok anorexiás,sporttal fogytam le és nem éheztem. De ez a felesleg tényleg 5-10 kiló,nem 3 az biztos.
2011. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kajak pont ilyen alakom van. O_o én 8 kgt akarok fogyni. :D
2011. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést most tettem fel elsőnek:)
2011. ápr. 24. 22:34
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép vagy! :)
2012. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!