Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon rossz alakom van? (KÉP)

Nagyon rossz alakom van? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


rendszeresen sportolok, de mégsem vagyok elégedett az alakommal..


2011. júl. 30. 14:24
1 2
 1/13 hot_kiss ***** válasza:
100%
Nem rossz, de szerintem fogj bele egy laza diétába, amivel leadhatsz 1-2 kilót (tényleg ne sokat) és utána keress valami jó alakformáló tornát a problémás területeidre.
2011. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi :) de sajnos nagyon alacsony vagyok, de próbálkozok a diétával :))
2011. júl. 30. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nincs rossz alakod.

Ha te nem vagy vele elégedett, akkor lehet, hogy azért, mert nem a megfelelő sportot űzöd. Esetleg kérdezz rá egy személyi edzőnél egy jó edzéstervre, egyszer kell csak beruházni rá.

Persze nem mindenki teheti meg, ebben az esetben időnként váltogasd, milyen testmozgást űzöl.

2011. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nekem tökéletes a sport (szeményszerint) mert imádom csinálni, csak hát pont ugye a hasizomgyakorlat marad ki belőle, amugy táncolok .:)
2011. júl. 30. 14:38
 5/13 hot_kiss ***** válasza:

Látszik, hogy sportos az alakod, de a tánc nem úgy mozgat meg, mint egy alakformáló torna. Sajnos.


(egyébként én is táncoltam pár évig, meg is látszott rajtam, de mivel hip hop volt, elég jól átmozgatott. (: (bár nekem nem volt gond az alakommal, csupán csak kedvtelésből kezdtem)

2011. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én nem olyan táncot táncolok, és az úszásnál sokkal jobb, de előtte van egy eléggé megerőltető bemelegítő torna és utána, hidd el nem olyan könnyű ez :)
2011. júl. 30. 15:22
 7/13 anonim ***** válasza:
elmegy
2011. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik bocsi, dobj le par kilot aztan johet az alakformalo
2011. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
átlagos. nem annyira rossz, de azért látszik, hogy a hasadon van felesleg. a tánc mellé sztem iktass be hasizmozást, bomba leszel!:)
2011. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
aki rád azt mondja, hogy dagadt nem tudom mit lát! :) szerintem úgy vagy jó, ahogy vagy! nem kell fogyózni, megnézném annak az embernek a testét,aki azt állítja hogy neked még fogynod kéne!
2011. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!