Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170 cm feletti lányok, zavar...

170 cm feletti lányok, zavar titeket a magasságotok?

Figyelt kérdés
Igennel vagy nemmel válaszoljatok.
2011. ápr. 14. 19:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
"13:45"-ös. Miért van két különféle százalékod a hozzászólásaidnál? 2 néven is irogatsz? Ejnye...
2011. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Inkább azt remélem, hogy hamar összemegyek.. családtagoknál is így volt. Amúgy 18 éves vagyok.
2011. ápr. 16. 14:48
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező!


Én egy 165 cm magas nő vagyok. Se kicsi se magas.


MINDENT MEGADNÉK AZÉRT HOGY MAGASABB LEHESSEK!!!!


Ez az alacsony lányok cukik, aranyosak, szépek egy nagy humbug. Egy alacsony nő nem szép, nem feltűnő, nem légies!!!!! Ha kövér az alacsony lány akkor töltöttgalamb, ha vékony az alacsony nő akkor meg girnyó kislány!


Ellenben a 168 cm feletti nők? Ha kövérek akkor debella, ha vékonyak akkor KIRÁLYNŐ istennő, vagy bombanő!!!


Az a lány, aki belinkelte, hogy milyen menők a törpenők az csak magát akarja nyugtatni!Mert tudja hogy lenézi mindenki, ha beszélget vele, kisebbségi komplexusa van, rövidek a lábai, nem húzhat fel sok ruhát, mert nem áll jól neki.

A pasik azért szeretik a kicsi lányokat mert úgy gondolják, h akkor uralkodhatnak is rajtuk, mert sztem a magas nőktől félnek.


Gondolod, hogy ha a pici nők olyan jó nők lennének, alacsony nők lennének modellek, királynők????

Nem véletlenül magasak ezek a nők. Sokkal szebbek, légiesebbek, arányosabbak!


Mondom úgy, h sajnos 165 cm magas vagyok :(((( Remélem még növök! :D

2011. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!