Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170 cm feletti lányok, zavar...

170 cm feletti lányok, zavar titeket a magasságotok?

Figyelt kérdés
Igennel vagy nemmel válaszoljatok.
2011. ápr. 14. 19:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Számomra még a 170 cm is alacsonynak számít, hisz én 187 cm vagyok:) régebben bele voltam betegedve de mostmár 20 évesen sok előnyét élvezem és már imádom a magasságom:)
2011. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
7%

Én örülök, hogy csak 160 centi azaz a magas lányok szerint ,,törpe" vagyok, ennek ellenére a párom 190 centi. :D

[link]

[link]

2011. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De utolsó, elég nagy bunkóság, hogy látod, hogy zavar a magasságom és ilyeneket linkelgetsz. Én is tudnék 100 olyan oldalt belinkelni, ahol meg a magas lányokról írnak eféle jókat. Légy büszke magadra :)

2011. ápr. 15. 14:04
 14/23 anonim ***** válasza:
87%

13:45-ös biztos kisebbségi komplexussal küzd.Nem elég,hogy egy olyan kérdésre válaszol, ami egyáltalán nem neki szól, de még ok nélkül is pattog azon, hogy őt mindenki letörpézi...Ja, és plusszba még kedves oldalakat is linkelget a magas lányoknak.Szép dolog az irigység:)

Amugy a magasság az, amin az ember tényleg nem tud változtatni, ez van, ezt kell elfogadni, ha egyszer ezt dobta a gép.

2011. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Nem hiszem, hogy mindenki letörpézne, de ha így is lenne nem zavarna. Elmondtam a véleményem erre nekem támadtok, de ez egy szabad ország.

Nekem sosem jelentet gondot, hogy alacsony vagyok(tinikoromban se), nem nekem van kisebbségi komplexusom.. :)

2011. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13:45-ös voltam
2011. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kedves '13:45-ös', a szövegértéseddel komoly problémák lehetnek, mivel a kérdés eleve egy megszólítással kezdődik (170 cm feletti lányok), ha így sem érted akkor elmagyarázom, hogy a 160 kevesebb mint a 170. :)

Engem jelenleg zavar a magasságom és akkor te idejössz, és elkezded reklámozni, hogy neked aztán milyen k***a jó? Micsoda értékes vélemény... De rengeteg az ilyen az ember, hogy te had érezd jól magas, lesz*rod ha a másiknak esetleg rosszul esik, amit írsz.

Gondolom ha feltesz egy súlyfelesleggel küszködő lány egy kérdést te oda is beírod, hogy mennyire imádsz ennyire meg annyira sovány lenni, és ez mennyi mindenkinek bejön.

Maradtál volna csendben. De még mindig ráraksz egy bizonyos lapáttal, mert próbálsz értelemskedni, hogy ez egy szabad ország meg vélemény meg anyám kínja..Ha lenne egy kis sütnivalód ez nem lenne téma, hogy nem mindig kell hangoztatni az 'értékes' véleményed. De hát neked legyen jó, az a lényeg nem?:)

2011. ápr. 15. 22:17
 18/23 A kérdező kommentje:

Na kiadva ezt már lenyugodtam. A mondanivalómat nem bánom, te a stílusért bocsánatot kérek, nem akartam vurgális lenni.

Gondolom, hogy nem rosszat akartál nekem, csak rosszul érintett (nagyon is), mivel zavar a magasságom. Kicsit empatikusabbnak kellett volna lenned, de én is hibás vagyok, hogy felhúztam magam a semmin.

2011. ápr. 15. 22:22
 19/23 anonim ***** válasza:

énis ennyi vagyok..és engem nem zavar..

sőt még nőni akarok :D

örülj neki h hosszú csinos lábaink vannak :P

írígykedik aki azt mondja jó 160 centisnek lenni..

akk ha már egy kilót ffelszedsz is meglátszik de íígy :D

mindennek van jó oldala és rossz :D ez az élet.:)

15/L

2011. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
16%
Bocsánat, hogy így megbántottalak. Gondolom tinédzser lehetsz, de a húszas éveidre úgy is megbékélsz a magasságoddal. Addig is sportolj valamit, mert az önbizalmat ad.
2011. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!