Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm ügyben felvilágosítás?

Műköröm ügyben felvilágosítás?

Figyelt kérdés
Hetek óta tanakodom h csináltassak-e.. nagyon szeretnék, majd zseléset. De még a körmöm nagyon kicsi, mert eddig rágtam, most is töredezik lefelé pedig még alig nőtt... Kb mikor menjek műkörmöshöz?mennyit kell még a körömnek nőni? és amikor pár hét mulva visszamegyek feltöltetni azt hogy csinálják? egy idő után nem kell levágni a körmöt ami alatta folyamatosan nől a műkörömmel együtt? (jaés nagyon nehéz a műkörömhöz hozzászokni?) :)
2011. ápr. 12. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
szia! az teljesen mindegy, hogy milyen hosszú a körmöd :) nekem rövidke tövig lerágott körömre tette rá :) szerintem ne túl hosszúval kezdj, mert azt nehéz lesz megszokni.
2011. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és levágni nem kell a saját körmödet mivel együtt nő a sajátoddal és lenövésed lesz majd (mint a festett hajnál) ezért kell majd töltésre menni.
2011. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! én egyszer megcsináltattam a körmöm de nem lett jó.. azt akartam h hosszabb legyen a körmöm ...ez sikerült is csak a műkörömtől a körmöd teljesen puha lesz..és ha már nem akarsz műkörmöt akk letörik... szval vagy mindig műköröm vagy SOHA!!
2011. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha rágod a körmöd akkor a rágásról az egyetlen végleg leszoktató dolog a műköröm. legalább is nálam az vált be csak. teljesen mindegy milyen hosszú a körmöd, és h milyen állapotban van. ha a körmösöd kitanulta a szakmáját, akkor bármiből megcsinál bármit. nem nehéz hozzászokni, bár elsőre nem kell egy két xes stilettot felrakni... ( nagyon hosszú tű hegyes köröm ) kezdj inkább egy kisebb szolidabbal... és ha beválik akkor bármikor növesztheted a hosszát.

vannak akik azt hiszik h körömgombát okoz... igen ez teljesen igy van, hogyha rossz minőségű az anyag és nagymértékben levegősödik. szerencsére a magyar körmösök 70%-a ügyel erre.

ezzel nem értek egyet, hogy megvékonyodik a köröm... ha a körmös agyon csiszolja akkor igen... de amúgy elvileg egy nagyon minimális mennyiséggel lesz vékonyabb,gyengébb a körmöd, ami egy, max 2 hét után elmúlik.a töltés nem egy bonyolult folyamat... pikk-pakk megvan :)

rátesznek egy réteg zselét a szinrétegre, vagy akár az egészet leszedik és ujra csinálják. én ajánlom főleg ha rágod.. :) nekem bejött. :)

2011. ápr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A körmöm mérete igazából mindegy bár ha zselés(épített) körmöt szeretnél akkor szokták mondani,hogy kell egy minimális köröm hossz,és minőség.Tudom,hogy általában mindenki azt tanácsolja,hogy jaj csak a zselés a jó mert úgy nem olyan káros,és tartósabb meg szebb,de én ezt megcáfolnám.Nekem 2éve van tippes műkörmöm arra is ugyanúgy megy a zselé csak egy tippet ragasztanak föl a körmödre és úgy a zselés építettnél pedig a körmödre építenek egy körmöt ami mellesleg mikor az UV lámpa alatt van hihetetlenül éget és fájdalmas.Szóval 2éve tippes van és semmi bajom nincs vele,nagyon szép és tartós,sokkal praktikusabb mint a zselés.A zselés nekem nem jött be.Tippesre nyugodtan mehetsz most is oda nem kell hosszú vagy erős köröm.A töltés úgy működik,hogy megreszelik a tippet,lereszelik róla a zselét,mintát és újracsinálják úgy mond,csak nem tesznek föl új tippet.Na most a zselésnél nem kell levágni a körmöt mert arra építik rá a zselét,viszont a tippesnél mikor több töltés után lecserélik a tippet akkor le kell vágni a saját körmödet,talán ez az egy hátránya van,ha ez hátránynak számít mert engem egyáltalán nem zavar.Remélem tudtam segíteni.Majd írd meg,hogy döntöttél:)
2011. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

04-14 23:08

ne mondj hülyeséget. fáj az UV lámpa hatása? chh. ugyanmár. elrettented szegényt, közben pedig rohadtul nincs igazad. 4évig volt épitett zselés körmöm, és egyszer sem fájt, sőt még kellemetlen sem volt a felhelyezése. baromság.

2011. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!