Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Buliban jártasok, egy kis...

Buliban jártasok, egy kis felvilágosítás? ;) (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Csak annyit szeretnék tudni, hogy még soha nem voltam semmiféle buliban, se disco, se házibuli, se semmi. A haverok meghívtak szombat estére, persze hogy igent mondtam rá...de...hogy is zajlik egy buli a discoban pontosan? Letudnátok írni, hogy pl amin ti vagytok hogy zajlanak le? (bevonulás, zene kezdése, buli vége, stb)

A másik, hogy elég csak a belépőt fizetni és kopaszon bemenni, vagy "extra" pénz nélkül a zsebben semmit se tudsz csinálni miután bementél?


2011. szept. 30. 23:09
 1/5 anonim válasza:
Hát diszkó és egyéb helyeken pénz nélkül nem mész semmire. de ha kevés a pénzed akkor elötte igyál valahol mi azt szoktuk hogy boltba meg veszük ha kb 10kor kezdődik a disco akkor éjfélig iszunk utánna megyünk a buliba addigra sokan vannak. Az elején uncsi amugy akkor még alig vannak. De egy jó házibulinál nincs jobb :))
2011. szept. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, előtte kell inni pénzspórolás céljából. Ahogy az előző írta 12-1 körül kezdődik igazán a buli. Ha jól csináljátok akkor bemenetelnél ittatok már annyit, hogy laza legyél és akkor nem fognak ilyen kérdések eszedbe jutni, hogy mit hogyan kell. Amúgy szimplán besétáltok, lányok lerakják a táskájukat (ha zárt helyre mentek és van ruhatár) utána mentek táncolni. Ha elfáradtok le lehet ülni (ha van rá lehetőség, legtöbb helyen vannak kanapék, fotelok). Hazajutás 3-4 körül vagy csak reggel attól függ mennyire jó a buli illetve, hogy milyen a tömegközlekedés, amihez alkalmazkodnotok kell. (Mi pl. éjjel nem tudunk hazamenni, mert nincs busz, meg kell várni az első reggelit.) Bőven elég a belépőt fizetni, bent szerintem ne költs, mert minden iszonyatosan drága.
2011. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából engem is érdekelne,h hogyan zajlik egy házibuli...
2011. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Házi buli legkirályabb mindenki hoz piát kaját. nyomjátok a zenét. és denceltek amíg meg nem haltok. ha jo a buli nem döl ki senki akkor észre se veszitek hogy reggel van. Elöre fixáljatok le mindent hely zene pia stb.. Általába a zenén szoktak összeveszni ugye mindenki mást szeret. és aki kötekedik olyat ne hívjatok mert mindent elront. mi csináltunk olyat hogy estére föztünk is közbe ment a zene este meg mindent bele :D
2011. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nyáron a kertbe a felfújhatós medence... De jó kis házibuli volt :D
2011. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!