Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ruhák állnának nekem...

Milyen ruhák állnának nekem előnyösen?

Figyelt kérdés

Megpróbálom leírni magam:160 cm vagyok,(viszonylag) apró termetű,olyan kis mindenhol husis,de nem kövér.A vállaim és a csípőm nagyából egyforma szélesek,és sajnos a csípőm elég széles,a hasam lapos,a mellem közepes méretű,a lábaim rövidek,és vastagok,a fenekem kerek,és átlagos méretű.

Mi az ami nekem jól állna,és mi az amit mindenképp kerüljek el?

Eddig csak farmert,meg hozzá pólókat,felsőket hordtam,de szeretnék változtatni ezen:)

17/L


2011. ápr. 7. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Amennyiben a személyleírás pontos, akkor neked minden jól áll. Esetleg legjobban a semmi.
2011. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamóca. ***** válasza:
ha rövid vastag lábaid vannak keerüld a rövidebb ruhákat.
2011. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha alacsony vagy, akkor magassarkú cipő, esetleg hosszanti varrás legyen a nadrág szárán, ami optikailag nyújtja a lábat. Ha a lábad vastag, akkor ne legyen csőszárú a nadrág, hanem egyenes szabású, picit bővebb. Ha a pólós dolgon is szeretnél változtatni, akkor szerintem hordj tunikát, inget, csinosabb felsőket. Esetleg egy vastag deréköv, vagy mell alatti öv, klassz kiegészítők sokat dobhatnak ezen.
2011. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!