Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Annyira zavar hogy görbék a...

Annyira zavar hogy görbék a lábaim! Hogyan tudnék előnyösen öltözködni?

Figyelt kérdés

Olyan szívesen hordanék szoknyákat, de nem merek felvenni mert tényleg görbék a lábaim, nem csak annyira amennyire valamilyen szinten mindenkinek, hanem rendesen:( Meg a rövidnacikat is úgy szerettem, de már vagy 2 éve azt se vettem fel, csak 3/4est. Vannak valamilyen trükkök amivel kendőzni lehet legalább egy kicsit? Vagy pl mikor egészalakos fotót csinálunk barátaimmal, akkor se tudok hogy állni, többnyire kerezstbe teszem a lábaimat, de az meg a képen olyan feltűnő, hogy csak én állok úgy:( Milyen előnyös testhelyzetek vannak?

Lehet kicsinyesnek tűnik a problémám de nekem nagyon is fontos.


2011. ápr. 26. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
képet tudnál róla mutatni? akár netről is mutathatsz, csak nem tudom elképzelni hogy hogyan görbe.
2011. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


olyasmi mint az első de még görbébb egy kicsit.

2011. ápr. 26. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neked pl a hosszabb szoknyák állnának jól, ami kicsit térd alá ér. Nadrágokból meg 1et tudok mondani, anno vettem a promodba egy tökjó nyári nadrágot, ilyen buggyos, alul a bokánál összelehet kötni (nem az a beszarós nadrág), nem mutatja a láb formáját, és szerintem csinos is. Amúgy szerintem szép az ilyen láb is, legalábbis nekem tetszik, nekem tök egyenes lábam van és nemszeretem, jobb lenne ha lenne benne egy kis görbeség, mert így olyan merevnek tűnik...
2011. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem a vastag kiugró csontos térdem zavar emiatt tünnek görbének a lábaim. Olyan szivesen járnék ebben a melegben rövid kis shortokban, miniszoknyában de nem lehet mert csúnyán néz ki... :( Én már a mütéten is gondolkoztam annyira el vagyok keseredve!! Unalmas és szörnyű mindig csak térd alá érő cuccokat hordani!
2011. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!