Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek széles a csípője...

Akinek széles a csípője hogyan barátkozott meg vele? Milyen ruhák állnának jól?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok mit tenni, tudom, de annyira kövérnek látom magam és nem tudom milyen ruhák állnának jól.
2010. júl. 26. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

a széles nőicsípő szép. ne tegyél vele semmit. akinek nem tetszik az keressen mást.

ha pasi vagy nem tudok mit hozzáfüzni.

2010. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pasik nem foglalkoznak ilyenekkel, szóval lány vagyok 17 éves
2010. júl. 26. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem széles csípőm van, nem áll jól a csőnadrág, én ennek ellenére azt hordok, mert nem tetszenek a másféle fazonok.:S

Nézd itt szerintem sok mindent leírnak: [link]

2010. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha kinken lévőkhöz hasonló az alkatod , tuti csaj lehetsz. nekem 90 kg-s volt a legvékonyabb barátnőm. én inkább a molett illetve a kövér csajokra bukom. pedig 180 centimre 70 kg vagyok. jelenlegi páromnak meg van csípője. mert tul van a 150kilón és bő egy fejjel alacsonyabb nálam.
2010. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én 49 kg körül vagyok, fogyni azt nem nagyon tudok, pedig szeretnék

megnéztem a linket és köszi, de az öltözködésem eléggé egyhangú, mert kevés olyan ruhadarab van amit szeretek

csípőnacit én is hordok, lehet nem kéne

2010. júl. 26. 14:52
 6/9 anonim ***** válasza:

A csípőnadrág még jobban kihangsúlyozza, hogy széles a csípőd. Neked jobb lenne a normál, derékig érő fazon, mert ha széles csípőhöz veszel csípőnadrágot, akkor még a lábad is rövidebbnek tűnik majd.

Egyébként csak megnyugtatásként a nekem kicsit széles a csípőm, de a chilei szeretőm szerint isteni a fogás rajta..:-DD

2010. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A széles csípő azt jelenti, hogy a nő testileg érett egy gyerek kihordására. Már évezredek óta széles a nők csípője, és ez a pasiknak tetszik (azért ilyen alakú a Coca Colás üveg). Ha nagyon széles, tényleg érdemes magasabb derekú nadrágokat hordani, meg jól néz ki ha sötét is. Tedd a derekadra az övet ezzel kiemelve elterelve egy kicsit a figyelmet a csípődről. Nekem tetszik hogy van csípőm (ha már mellem nincs), és a pasim is szereti.
2010. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
86 cm a csípőm kerülete, az sok? nekem elég soknak tűnik
2010. júl. 26. 21:38
 9/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok ...:|
2010. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!