Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik járnak turkálóba! Csak...

Akik járnak turkálóba! Csak én vettem észre, hogy? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Régen teljesen más volt (szerintem). Új árukészletnél igaz sokan voltak,de az embernek legalább volt egy kis helye,nem lökdösték az embert össze-vissza,nem dobálták szét a ruhákat,és nem volt ennyi bunkó ember(beszólogatások a semmiért).


Mostanában azt veszem észre hogy a legtöbb ember már 2 órával a nyitás előtt az ajtó előtt áll,km-es sorok,az emberek szó szerint tapossák egymást (idősekkel az élen). Arra nincs hely hogy az ember leakasszon egy ruhát,mennek az oda-vissza lökdösődések,egymás kezéből kapkodják ki a ruhákat,a gyereküket addig "megőrzőként" a nagy ruhakupacok tetejére rakják kinti cipővel. Levegő nincs,mások testszagát szagolják az emberek.


Imádok/imádtam turizni, de már teljesen más...


Van itt olyan,aki ennek ellenére is elmegy? Van olyan turi ahol nincs ekkora tumultus?


2011. ápr. 6. 21:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez attől is függ milyen a környék.
2011. ápr. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én nem "ömlesztett" vagy kilós használt ruháshoz szoktam járni, hanem olyan helyre, ahol darabáron szépen felakasztgatott cuccok vannak, és nagyon ritkán tapasztalok olyat, hogy ne jusson 10 négyzetméter szabad hely egy emberre..:) Talán csak szezonáruk cseréjekor szokott ilyen lenni.. (Bp)

Mellesleg én szinte csak ilyen helyen vásárolok, mert nagyon igényes ruhák vannak, egyediek, és 90%-uk nem is használt, csak visszamaradt árukészlet.. És még jótékonynak is érzem magam, mert az angol turik olyan szervezetektől veszik a ruhákat, amik a pénzt rászoruló gyerekekre fordítják..:)

2011. ápr. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Budapesti turiba járok,itt kilóra adják a ruhát.

Régebben itt sem volt ilyen nagy tolakodás...

Az egyik válaszoló írta hogy több idős megy,mint fiatal,és ezért nincs akkora veszekedés egy db ruhán. Nálunk az idős is ingtunikát,cicanadrágot túr,és azt aggatja magára,még ha nem is jó rá,de megveszi! És persze,ha meglátja hogy egy tizen-huszon éves leakaszt egy olyan ruhadarabot,már megy oda és kapkodja ki a másik kezéből. Pofátlanság.


Itt is a legtöbb ember vesz 2 nagy zsák ruhát,viszi a boltjába,vagy felrakja netre. Legtöbbet át sem válogatják,csak bedobálják a ruhákat. Ők azok,akikre még sokan morogni szoktak. Nem csoda... kb 5 ember beront a boltba elsőként,és sorokra osztják egymást. Mire beér a kosaras vásárló,a fél sor ki van fosztva. A boltosok miért nem a nagykereskedéstől veszik? Van olyan hely ahol még válogatni is lehet!


Várom még a válaszokat,és köszi az eddigieknek!

2011. ápr. 7. 08:23
 14/17 anonim ***** válasza:
Ahol többször van bálabontás egy héten, és jó cuccok is vannak, ott a mi városunkban is előfordul az ilyen. Volt már, hogy ki kellett mennem, mert elkezdtem szédülni. De azért időnként benézek.
2011. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg az árt,ha a port beszedem - azon gondolkoztam, legközelebb maszkban fogok turkálni :D
2011. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én a Nagy Lajos király úton lévőbe szoktam menni

előző pénteken volt árucsere, ilyenkor rengetegen vannak

a barátnőmmel benéztünk menekültünk

másnak egyedül visszamentem délután és nagyon meglepődtem de nem voltak olyan sokan, sőt teljesen elfogadható mennyiségű ember volt

2011. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 hot_kiss ***** válasza:
Mostanában egyre többet járok túrni, de felénk ehhez képest nagyon kúltúráltak az emberek.. Itt nincs lökdösődés, nincs ez az "időspárbaj". Néha előfordul, hoyg van egy-egy pofátlan vagy majomkodó, de ezis a 25-30-ból 1-2.
2011. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!