Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik járnak turkálóba! Csak...

Akik járnak turkálóba! Csak én vettem észre, hogy? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Régen teljesen más volt (szerintem). Új árukészletnél igaz sokan voltak,de az embernek legalább volt egy kis helye,nem lökdösték az embert össze-vissza,nem dobálták szét a ruhákat,és nem volt ennyi bunkó ember(beszólogatások a semmiért).


Mostanában azt veszem észre hogy a legtöbb ember már 2 órával a nyitás előtt az ajtó előtt áll,km-es sorok,az emberek szó szerint tapossák egymást (idősekkel az élen). Arra nincs hely hogy az ember leakasszon egy ruhát,mennek az oda-vissza lökdösődések,egymás kezéből kapkodják ki a ruhákat,a gyereküket addig "megőrzőként" a nagy ruhakupacok tetejére rakják kinti cipővel. Levegő nincs,mások testszagát szagolják az emberek.


Imádok/imádtam turizni, de már teljesen más...


Van itt olyan,aki ennek ellenére is elmegy? Van olyan turi ahol nincs ekkora tumultus?


2011. ápr. 6. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nálunk egyikben sincs ilyen tumultus
2011. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Errefelé régebben is ez volt, ezért árucsere napján direkt nem megyek. Tele van agresszív cigányasszonyokkal, akik a szemed is kikapnák, ha egy nekik tetsző ruhát találtál.
2011. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
87%

Én ilyet még soha nem tapasztaltam amit leírtál!

Nagyvárosban laksz?Itt nem lökdösődnek stb.még akkor sem ha kevés a hely!Én Százhalombattán lakom és a művházban van csak néha turi de még nem volt ilyen élményem!

2011. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Én ugyan nem járok túl gyakran turiba, de gondolom azért van, mert régen egyenesen "ciki" volt turiból öltözködni, ma már viszont egyre elterjedtebb, nem szégyen, főleg, hogy sok "sztár", modell is ilyen helyeken vásárol.
2011. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Persze itt is ez van, bár ezek az emberek arra mennek, hogy vesznek 5 zsák ruhát néhány ezer forintért, ki se válogatják és vizik a vásárba, vagy rakják fel tesz-veszre:)
2011. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Ahová én járok, ott néha van tömeg, de nem vészes, és a többi nem jellemző.

Igaz vasárnap voltam valami extra olcsó helyen, de direkt nem mentem korán, mert valószínűleg ott vérre megy a harc.

De nem is megyek oda többet, nagyon igénytelen.

2011. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Én sokat járok, de ilyet még nem tapasztaltam.
2011. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Hol van ilyen?Én még ilyet nem is láttam,sőt,lasszóval fogják a vásárlót,soha nincs bent senki.Hétfőn van bálabontás,akkor van bent 1-2 ember,de attól többet sosem láttam.Sorra zárnak be.
2011. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

a hádába járok a nagy lajos királyra.

még soha nem tapasztaltam ilyet, akciós időszakban sem.


egyedül azon borultam meg egy kicsit, mikor egy fiatal primkó pitsa leült egy sarokba, és elkezdte szoptatni a gyerekét...

2011. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nemrég voltam egyben, tömeg volt, de kulturáltan viselkedtek az emberek, nem volt olyan, amit írsz. Nem is fenyegetett a veszély, hogy ugyanaz fog nekünk megtetszeni - inkább középkorúak, idősek voltak, és csak kevés fiatal. De senki nem kapkodott semmit a másik kezéből, nem láttam semmi erre utaló jelet.
2011. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!