Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miert jarnak...

Szerintetek miert jarnak sokan kifele forditott labfejjel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 13:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor latok szep lanyokat is ugy jarni,hogy a labfejuket nem egyenesen teszik elore hanem mint a kacsak kifele.Majd figyeljetek meg.....
2011. júl. 8. 13:40
 2/11 anonim ***** válasza:

1. vagy balettozott

2. vagy nem tudnak egyenes lábfejjel menni, mert valami bajuk van a lábukkal bár ez nem 100%-os. olyat is tudok akinek nincs semmi baja a lábával, de még is így jár. mert nekik ez a járásuk.

2011. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mér zavar ez téged?
2011. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra mar en is gondoltam hogy valakinek esetleg valamifele betegsegbol kifolyolag ilyen a jarasa,de ketlem hogy 10 emberbol 6-nak valami baja lenne.Egyszer eskuszom megkerdeze. Nem szep latvany,es nem ertem hogy nem veszi eszre valaki....Gondolom igy szokta meg,de nagyon csunya.Foleg amikor magassarkuba igy jarnak.Remelem valaki megtudja valaszolni.
2011. júl. 8. 13:47
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megválaszolni.

Nekik ilyen a járásuk.

Neked az egyenes járás, nekik a kifelé fordított járás.

Nem kell ebben túl sok logikát keresni.

2011. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jol van na,csak megkerdeztem.
2011. júl. 8. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként az enyhén kifelé fordított lábfejjel "menést" úgy tudom, régen még tanították is (talán a modelleknél még most is), ugyanis "állítólag" az a szép, kecses járás!

Hangsúlyozom, az enyhén kifelé fordított lábfej!!!

2011. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
engem is régen arra nyüsztölt anyám, h kifele rakjam, de csak kicsit, mert úgy nőiesebb. sokan túlzásba vizsik. de még mindig nem olyan undoríró,mint a gacsosak.
2011. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Komolyan?? En meg soha nem hallottam hogy ez lett volna a modi.Nem semmi.
2011. júl. 8. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!