Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha 16 évesen még...

Nagyon gáz ha 16 évesen még nem tudok melltartót hordani?

Figyelt kérdés
vagyis tudnék, de minek hogy levegővel legyen tele? :D deszka vagyok de nemenyhén....gyűlölöm... van még esély hogy megnőjjenek? :(:(
2011. márc. 31. 15:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Van még esély szerintem. Hordj ilyen merevítő nélküli topookat, ezek jók. :) off: az én helyzetem szerintem rosszabb. Bár én 15 éves vagyok még csak, de nekem egyáltalán nincs mellem, ráadásul még vékony sem vagyok. Strandra sem szivesen megyek, nagyon rossz testalkatom van, nem szívesen mutogatom... Semmi mellem nincs, a hasam nagy és hájas, úszógumim is van a combjaim is vastagok és a karom is. :( Azt elfogadnám, hogy kicsi a mellem de akkor legalább lennék vékonyabb, úgy örülnék neki. :(
2011. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=g2gy1Evb1Kg


Szerintem nézzétek meg ezt a klippet. Lehet, hogy jobban fogjátok magatokat érezni..Igazán szívhez szóló.és talán egyesülni is tudtok vele(akiknek bajuk van magukkal.)

2011. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
0%
nekem kell 12 vagyok de nem gáz ha nem
2011. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na én irigyellek!


Nekem már 14 évesen melltartót kellett hordanom, hatalmas "dinnyéim" voltak, ami nem szexi, és nem is komfortos hidd el!


Most 26 vagyok, de túl kellett esnem egy esztétikai műtéten-mellkisebbítésen, hogy ne fájjon a hátam, stb.


Szerintem örülj neki, hogy nincsenek "labdáid".

2011. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is!

Továbbra sem értem, hogy egyes csajoknak mért rögeszméjük, hogy minél nagyobb mellük legyen...

2011. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Továbbra sem értem, hogy egyes csajoknak mért rögeszméjük, hogy minél nagyobb mellük legyen..."


Ha tudnád milyen érzés nem írnál ilyeneket...Nem az a cél, hogy minél nagyobb legyen, hogy ne tudjuk elcipelni vagy ilyesmi, hanem hogy LEGYEN! 70B-sel simán megelégednék, de maximum csak álom marad. Ugyanis elől deszka, hátul léc vagyok. Úgyhogy hidd el, van miért keseregnünk!

2011. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!