Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha 16 évesen még...

Nagyon gáz ha 16 évesen még nem tudok melltartót hordani?

Figyelt kérdés
vagyis tudnék, de minek hogy levegővel legyen tele? :D deszka vagyok de nemenyhén....gyűlölöm... van még esély hogy megnőjjenek? :(:(
2011. márc. 31. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen van még, hogy nőjjön persze.Ne aggódj még ezen.


Én 19 éves vagyok de nekem is lapos.sajnos.

Egy ideig hordtam melltartót, de nagyon kényelmetlenül éreztem magam benne. :S Nem éreztem úgy, hogy ez nekem való hiszen tudatában voltam annak, hogy ' dehát mellem sincsen, akkor minek hordjak.'? Már azóta lecseréltem egy kisebbre (mondjuk akkor sem volt túl nagy a kiválasztott melltartó nem erről van szó). szóval most egy kisebbet hordok de még ebben is feszengve érzem magam. De ha meg nem hordanék semmilyen melltartót akkor meg azért lennék leszólva, mert esetleg a mellbimbón meg átütne a pólón keresztül..-.- Ördögi kör ez.

Akkor nem tudom mit kéne hordani, amiben jól érzem magam, és ami nem 'levegővel ' van tele..ahogy te is írtad. :D

Plasztikára gondoltam, de az túl kockázatos, na meg drága. Akkor inkább maradok természetes. Ja és a kis semmilyen mellemnek hála kinézek vagy 14-nek össz-vissz.:/

2011. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Én se tudok, ez legyen a legnagyobb problémád az életben.

16/F

2011. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is elég lapos vagyok, A kosaras melltartót hordok. A kis mell szerintem olyan előkelő kinézetet tud adni. Én mindig arra gondolok, hogy úgy nézek ki, mint egy balerina. Persze vékony is vagyok. Amúgy pedig az előttem szólónak igaza van, vannak ennél fontosabb dolgok is. 15/L
2011. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én se tudok, ez legyen a legnagyobb problémád az életben. "


Ja. Ez igaz végülis.. Csak azért elég fusztrációt tud okozni , pl a párkapcsolatban is. Vagy amikor ledeszkáznak meg gebéznek.

2011. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

de azért hordj valamit póló alá, vagyis én hordanék a helyedben, vmi kis topot v ilyen merevítő meg szivacs nélküli dolgot, ki tudja, bármikor történhet valami olyan helyzet, h jobb maga a tudat is, h van rajtad más is,

ne ezt elég furán fogalmaztam de remélem érted :) 20/L

2011. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
perszee melltopot hordok :D csak melltartót nem
2011. márc. 31. 15:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Pl ezek a bralet top-ok egész jók


[link]


mint az első kettő az első sorban..

2011. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem gáz. Még nőhet, persze.

De nekem pl kifejezetten a kis mellű csajok jönnek be. Sokkal inkább legyen deszka, mint egy "tehéntőgy", szerintem.

F

2011. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ha melltopot hordasz akkor abszolút nem gáz, az gázabb ha valaki akkor hord push up melltartót ha tényleg nem tud bele mit rakni, mikor én áltsulis voltam, akkor nálunk némelyik hülyelány ezt csinálta :S hát szerintem elég kiábrándító volt
2011. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég kicsi van, én is ilyen topot hordok, amiben nincs semmi merevítő, de nagyon kényelmes. Olyan "A"-s kosarú lenne a méretem, mert van egy normális melltartóm is, mert kellett egy pántnélküli, de az nagyon kényelmetlen, nem is bírnék benne egész nap lenni, mert nyom meg minden.


Én kiskoromban és általános iskolában megkaptam napi szinten, hogy deszka vagyok stb, így elég visszahúzódó vagyok iylen csajos öltözködés téren, tehát sosem hordok kivágottat stb. Igaz ez már egy kicsit javult azóta, tehát felveszek kis laza inget, meg hasonlókat, de rányomta a bélyeget a folytonos szekálás. Igazából azért ilyen kicsi nekem szerintem, mert nagyon vékony vagyok, szerintem ha egyszer sikerül normálisra híznomo, akkor talán nőhet még:D vagyis ebben reménykedem:P 18/L

2011. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!