Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 évesen tetoválás?

15 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés
a lapockámra szerenék egy nonfiguratívot... 15/F
2011. márc. 29. 17:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem csináltass hennával. ha meg akarok 'tartani' festesd újra. ha megunod/mást akarsz, akkor mást festetsz :D
2011. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

A .... szádat azt, a halott édesapám emlékére készült tetoválások, akit 3éve vesztettem el:(..... alpári nyomorék!

És igen, az egyik egy pillangó, mert a megújulást jelképezi számomra, és hogy ő is valahol biztosan új "életet" kezdett és onnan vigyáz rám. A két kedvenc színeiből készült!


messziről jött ember... egyébként "A .... szádat azt... aztat e he..."

2011. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%

azt gondolsz, amit akarsz te kis majom....

Viszont azt szívből kívánom neked, hogy ne éld át azt a borzalmat, hogy még idő előtt fiatalon veszíted el édesapádat, vagy bármelyik szülődet...


Messziről jött ember... igen csak édesapám halálát soha nem hazudnám, és nem viccelődnék vele... bár csak, bár hazudtam volna, de nem meghalt és nem láthatom többet.


Te meg megrohadhatsz, és gratulálok, biztosan nagyon jó neveltetést kaptál, paraszt.

2011. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A nonfi nem kifejező. Szerintem olyat csináltass ami jelent is neked valamit. De kicsit korai szerintem is.
2011. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
NE! nem tudhatod mikor bánnád meg és eltüntetni nem lehet..
2011. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
de el lehet tüntetni...
2011. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nos én 15 éves lány vagyok és jövő héten varratok a fülem mögé egy japán kanjit,ami a kitartás jelképe.Szerintem egyébként azért várj még vele, mert még izmosodhatsz és nősz is és akkor annyi a tetkódnak. Am hova akarod a tetkót?:D
2011. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Én 17 vagyok.

A vádlimra van írva, hogy Diósgyőr.

Nagyon szeretem a csapatot, kinvagyok a meccseket, és hihetetlen dolgokat éltem át mikor a csapatot kisértem egy-egy meccsre.

Mellesleg a Diósgyőri korházban születtem onnan is jött a dolog.

És ezt a tetoválást 70 évesen se fogom szégyelni.

A nonfi a világ legnagyobb marhasága.

2011. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
csak olyat ami jelent neked valami
2011. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
"messziről jött ember... egyébként "A .... szádat azt... aztat e he..." te nagyon PARASZT SZEMÉT BUNKÓ GEC* vagy már megbocsáss.
2011. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!