Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 évesen tetoválás, piercing?

14 évesen tetoválás, piercing?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok?

anya apa egyáltalán nem engedi...mamám meg egyenesen undorítónak tartja ( xD ) ígyis nagy nehezen:P(nem is annyira nehezen:) anya (apa tudta nélkül) beleegyezett a fekete körömlakkba=)


még egyenlőre nemakarok ilyen fiatalon..csak kíváncsi vagyok ti mit gondoltok róla:)

köszi:)

|,,|

|


2010. aug. 19. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
nekem 14 évesen volt a köldök pc-m, amit ballagásomra kaptam. apa ebbe még belement, de többet nem nagyon enged, mert van 8 lyuk a fülemben. azonban: most tervezem, hogy titokban nyelv pc és/vagy intim pc (azt úgy sem látják :D). tatut is szeretnék, de az sincs engedélyezve, szóval az is vagy intim lesz vagy várok még. egyébként azt csinálj magaddal, amit jónak látsz! DE: fiatalon inkább csak egy pc-be vágj bele, mert ha azt megunod ki tudod venni, azonban ha csináltatsz egy tetoválást és 2 év múlva teljesen megváltozik a személyiséged és megunod, azt nem tudod leszedni csak úgy...
2010. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Majd megbánod.

Inkább babázzál.

2010. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.:köszi:)

értelmes kérdés..

pc-t akarok már régóta...csak mindig aztmondják hogy:h ha 18leszel aztcsinálsz amit akarsz:S

nemtudom őket rászedni az a baj:S

pedig akarok nagyon:) a szám alá:P


2.: kösz...de kinőttem belőle -.-'

2010. aug. 19. 22:18
 4/17 anonim ***** válasza:
18 felett mehet a tetkó, ha akarja addig gondolkozzon rajta, tervezgesse (nekem sok is van, sokat is tervezgettem őket és még lesz is). Piercing 16 körül engedném, annak nyoma se lesz, ha kiveszi (tapasztalat, az is van).
2010. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Semmiképp.
2010. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

első vagyok.


a másodikkal azért nem értek egyet, a "majd megbánod" részével, mert szerintem eléggé bekuckózva fogja fel a világot. és ha megbánja?? majd kiszedi a pc-t, mint ahogyan írtam is. most mondhatod, hogy megmarad a helye meg blabla, de nem örökre, max 1 éven belül úúgyis elmúlik.

kedves kérdező: te meg ha akarod, megcsináltatod. a szüleid úgyis bele fognak nyugodni, nem fognak sem kitagadni, sem kitépni nem fogják a szádból.

2010. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

még nagyon korai. Pont most fog annyit változni az ízlésed, hogy hihetetlen, inkább adj időt magadnak, hogy gondolkozz rajta, és ha még egy két év múlva is ugyanazt akarod, akkor érdemes megcsináltatni. De ha most csak azért akarod, mert milyen vagány már, és lehet vele villogni, akkor nagyon valószínű, ha egy kicsit érettebb leszel, nagyon meg fogod bánni.. és amúgy is édesebb a gyümölcs. ha beérik, és sokkal jobban fogod értékelni, ha vársz rá. álmodozni persze szabad, meg kell is.

18L

2010. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

14 évesen én is akartam tetkót, most meg örülök h nem volt rá pénzem :D nem bírnám elviselni magamon. köldök piercingemet 15 évesen csináltattam, de az még mindig megvan :)

22L

2010. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
hát én 15 éves vagyok, és anyukámat imádom nagyon jol nevel meg minden iszonyat joba vagyunk! DE! nekem 13 éves koromban elöször lett orrpiercingem, most nemrég 15. szülinapomra kaptam a köldökömbe is egyet, azóta csináltattam nyelvbe, ajakba:) bár az utolso kettőt nem nézte már jó szemmel, mert nagyon félt, ugy gondolja, hogy ezek csak külsöségek, hasonlóan egy sminkhez, amit érted, kiveszel, és kész:) az más dolog, hogy nagyon kell gondozni a piercingeket mert tapasztalatbol, nagyon betud gyulladni :/ na mindegy, én úgy gondolom, hogy 14-15 évesen lázadunk, megvalósitjuk önmagunkat szóval ami nem maradandó és nem okoz különösebben bajt, az mehet :) de tetkót anya se engedi, és 100%-ban egyet értek vele, változik az ízlés, nagyon megbánnám, ráadás rohadtul fáj meg minden, nem egy tininek valo dolog:) piercing mehet :) ez személyes vélemény :D
2010. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem 14 éves korom óta van köldök pc-m, de csak azért engedte meg Anyukám,mert 12 éves korom óta hastáncolok,és ezért mondta,hogy mehet,mert végülis egy ékszer.


És tavaly csináltattam egy monroe pc-t,aminek Anyu nem igazán örült,azt mondta hogy az arcomra ne csináltassak soha,de lehet Vele egyezkedni,nagynehezen belement,és azóta megszokta. :)


A kérdéshez : Szerintem tetkóval még tényleg nagyon ráérsz,mert megfogod bánni,pc-t meg lehet h már 16 év körül megengedik Anyudék. :)


17/l

2010. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!