Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetovalas és piercing? Csak...

Tetovalas és piercing? Csak nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Soha nem tetszett sem a tetko, sem a piercing, viszont sokan tök vaganynak talaljak és már-már én érzem magam gazul, mert nem tetszik. Foleg lanyon tartom tulzasnak. Nektek mi a véleményetek rola?
2010. márc. 8. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

vannak szerintem ízléses tetkók, piercingek..:)

egy olyan tetkó ami kisebb és van valami jelentése gyönyörű tud lenni:)

de egy ilyen egész hátas borzalmas tud lenni:S

a piercing is..kis mennyiségbe nagyon szép, de ha valakinek mindene át van lyukasztgatva az undorító..:)

14/L

2010. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy vagyok vele, hogy mindenki azt tesz magára, amit akar. Sőt, szerintem is nagyon szexi tud lenni egy-egy formás tetkó. Viszont hogy életem párján akár egy tetoválás is legyen, azt nagyon ellenzem.
2010. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

én a köldökpiercinget találom undorítónak főként.

tetoválást meg alapból nem kéne

2010. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

*tetoválás

utolsó voltam

2010. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

nekem van pár piercingem, és tetoválást is akarok, csak még konkrétan nem, h mi is lesz az. nekem 1 lesz a lábszáramon.

nekem tetszik, de csak a jól elkészített tetoválás. a nonfiguratívoktól hányni tudok..mi értelme..:S

a párom meg tetováláspárti, ő pl. magának piercinget nem rakatna be soha, de az enyéimet szereti ;)

:)

mindenki azt rakasson magára, amit csak akar. a piercingben az a jobb, h ha megunja az ember, kiszedheti és kész.

2010. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már amelyiket...
2010. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Provokálásnak érzem a kérdésed. Nyilván te is tisztában vagy vele, hogy nem kizárólag te gondolod így. Miért vársz megerősítést? A te egyéni döntésed, ha neked nem tetszik. Oké, köszönjük, hogy megosztottad velünk. Sok embernek tetszik, soknak nem, szerintem ez eléggé egyértelmű. Tehát mi a kérdés?
2010. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszik, pc-m van, tetkóm MÉG nincs, de remélem mihamarabb lesz. Imádom a suicide girl-öket, az én stílusom is eléggé feltűnő: minél extrémebb, annál jobb.

Persze ízlések és pofonok. Nekem bejön, neked meg nem. Elég felesleges kérdés volt, mert szeirntem tudod, hogy nem csak te vagy ezzel így.

2010. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Teljes mértékben egyet értek veled. :)
2010. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

nekem pici korom óta tetszik, ez számomra egy művészet. :D

akinek nem tetszik, ne nézzen, én lesz*rom, aza lényeg, hogy nekem tetszik az a 4 piercing és a tágitók, amik rajtam vannak...

2010. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!