Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a lányokról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 12:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bal szélsőnek de jó táskája van! Hol vette, nem tudod esetleg? ^^
2011. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

A törpe :D :D ez jó :D



Egyébként,leírom akkor egyenként:

Baloldali: még egész tűrhető lenne ha nem lenne egy ilyen kis tini lányon ennyi rúzs,nem tetszik a ruházata.


Balról a második: Neki nagyon tetszik az arca. Szerintem olyan különleges,szép. Bár ez a fekete gönc meg haj nem nagyon jön be nekem. Szerintem egy szinesebb ruhában sokkal jobban nézne ki.


Középső: Rajta semmi se tetszik,se az alakja se az arca a hajáról már nem is beszélve...


Rózsaszínbe: Na,ez a csaj valami röhejes. Akárhányszor rá nézek a képre,rám tör a nevetés. Mint valami mutáns,már bocsi,kegyetlen érdekes az arcszerkezete.


Jobb oldali: Neki van a legkedvesebb arca. Talán ő is a legszimpatikusabb.


Ennyi lenne.

18L

2011. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azt a táskát az Avonba lehet megrendelni, nem drága azt hiszem 1500 ft? de csak akkor veheted meg ha 2000 valahány ft-ért vásárolsz a katalógusból.


Amúgy szépek ezek a lányok, természetesek.

2011. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
elég csúnyák szegények...
2011. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Pff szerintem meg pont a rózsaszín felsős néz ki jól. Olyan édi :) A többi olyan jellegtelen, unalmas.
2011. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mivel szerintem egy kép alapján nehéz eldönteni,hogy valaki szép-e,most erre nem térnék ki.A ruhákat azonban nem tudom szó nélkül hagyni.Akkor nézzük őket egyesével,és tényleg csak mert a véleményünkre vagy kíváncsi,nem sértésnek szánom.


Jobb szélső: ebben a feliratos bő pólóban olyan,mintha nem lenne melle.Egyszerűen nincs benne se dereka,se

alakja,semmi,nagyon előnytelen.


Mellette rózsaszínben: az egyik legrosszabb összeállítás.Az a lánc egyáltalán nem illik oda,és a felső is...a mell alatt húzott dolgok kevés lánynak állnak jól,és ő sem tartozik közéjük.


Középső: ez a másik legrosszabb ruha.Az egész teste egy nagy tömb benne,semmi forma,egy nagy szürke oszlopnak néz ki.Inkább fodrásszal kéne festetnie a haját,mert nagyon kínos,amikor nem úgy jön össze az otthoni hajfestés mint vártuk,és háromféle színben pompázik a frizura.


Fekete felsős: az ő cucca egész rendben van,bár kicsit sok a fekete,egy kis szín jobban állna neki.


Bal oldali: ez a pulcsi vagy mi szerintem katasztrófa.A hasvillantás '95 óta nem menő,a mintája pedig tiszta '80as évek,ez a két tény mondjuk egy érdekes egyveleggé gyúrja.A haja rendben van,a táska is,nekem a rúzzsal sincs bajom,de egyáltalán nem megy ehhez a kapucnis pulcsis stílushoz.


A bal oldal vonatozós beállását meg inkább hagyjuk:)

2011. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A jobb oldali csajnak nagyon szép arca van, szimpatikus is.

Még a szőke jól néz ki, de ez a ruha nagyon nem áll jól neki.

A rózsaszín tényleg elég gnóm, a fekete ruhás maga a halál.

A bal oldalit megnézném más ruhában, rúzs nélkül, mert nem lehet rossz, de ez az összeállítás tényleg gáz.

2011. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

bal szélso:nekem tetszik bár egy kicsit duci és a folso egy katasztrofa.kevesebb ruzzsal szebb lenne.az arca szép.

----------------------------------------------------------

a feketébe oltozott csaj ugy néz ki mint egy szellem,nekem az arca sem tetszik és a bore is sápadt.ha nem lenne ennyire fekete akkor talán jobb lenne.

----------------------------------------------------------

a szoke csaj szurke felsoben szép bár o is egy kicsit duci.a haja szerintem szuper.az arca is szép de nem tulzottan.

----------------------------------------------------------

a rozsaszinben a lány ugy néz ki mint egy torpe egy pid bull meg egy gnom keveréke.nagyon RONDA.a felsoje nekem tetszik de rajta nem áll jol.

----------------------------------------------------------

az utolso lány nagyon szép az arca is a felsoje is a haja .

rajta minden tetszik.

negyon szép lány.

13 lány

puszi

2011. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

nem r**ancosak egyáltalán, jó a kisugárzásuk, igényesek, ápoltak. részletes vélemény:

( balról jobbra haladva.)


1.szép arc, szép haj. jó a táskája, viszont a felsője nem tetszik. jól áll neki ez a rúzs.

2. az arca egyáltlaán nem tetszik, a haja sem szép, de ezért nem hibáztatjuk, csak leírtam a véleményem.

3. vidám, jó a kisugárzása, kedves láy lehet. küsőleg arcra annyira nem szép, kicsit husi, de csinos, aranyos.

4.szép a hajszíne, de az arca nem tetszik, de lehet hogy ez csak egy nem túl jó kép róla.

5. aranyos kedves, nem kifejezetten szép, de nem csúnya. szép a szeme és igényesen van kifestve.

2011. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 situ ***** válasza:
Nem hiszem h Magyarországon eltudod adni őket külföldön nagyobb az esély rá xDD vicet félre téve egyikse jön be :(
2011. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!