Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alkatba tartozom?

Milyen alkatba tartozom?

Figyelt kérdés

Mell 103 cm, mell alatt 83 cm, derék 78 cm, csípő 103 cm.

(Tudom, hogy nagy számok, egyébként fogyózom, eddig 2 cm ment le mindenhonnan, szóval az arány nem változott, de ahol ezek le vannak írva, valahogy egyikbe sem illek bele...)


2011. márc. 24. 13:51
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szerintem a melleddel nincs gond!!!Bár az enyémek is ekkorák lennének..

Viszont kellene faragni a derekadból,hasadból és combból is kicsit..

De!!!!!!!Ahhoz képest hogy szültél,nemsok stigmád van.

Szerintem az átlag kategóriába tartozol...Nem vagy se sovány,se kövér...

2011. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Bocsi elirtam:) Nem stigma,hanem stria:)
2011. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Köszi a válaszod.

Mióta diétázok, derékból és hasból is ment le, viszont a combom sajnos maradt amekkora volt:-S Remélem, azért az is megindul idővel.

2011. márc. 24. 17:25
 14/17 anonim válasza:

Biciklizz,akkor megindul a comb is!

Én pl: nem járok fitness terembe,itthon szoktam letölteni ilyen videókat,és arra mozgok.

Nekem eddig Rubint Réka jött be legjobban.

2011. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Bár hozzáteszem,nem jött be nekem mikor terhesen is utolsó pillanatig tornázott,meg diétázott..Viszont terhesen is csak a hasa nőtt,semmi más...(Rubint Rékáról beszéltem:)
2011. márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Szobabicikli is jó? (Napi fél óra mondjuk, mert többet nem tudok lenyomni, lezsibbad a lábam, és nem érzem:-/ Vagy idővel tovább fogom bírni?)

2011. márc. 25. 12:33
 17/17 anonim válasza:
Jó a szobabicikli is!Addig csináld,amig birod,utána megszokod,és lehet növelni az időt..Mindig próbáld kitolni pár perccel..DE!!!a LÉNYEG!!!Minden nap csináld ha elkezded,mert ha kihagysz napokat,akkor szintén izmosodsz,nem fogysz!!!
2011. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!