Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alkatba tartozom?

Milyen alkatba tartozom?

Figyelt kérdés

Mell 103 cm, mell alatt 83 cm, derék 78 cm, csípő 103 cm.

(Tudom, hogy nagy számok, egyébként fogyózom, eddig 2 cm ment le mindenhonnan, szóval az arány nem változott, de ahol ezek le vannak írva, valahogy egyikbe sem illek bele...)


2011. márc. 24. 13:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
átlagos szerintem
2011. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nade hány cm vagy? Mert, ha 170 felett, akkor átlagos, vagy vékony, de ha mondjuk csak 160 körül vagy, akkor erősen vaskos...
2011. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hat szerintem kicsit duci. En 173 vagyok 90-65-91 es meg igyis kicsit hajasnak erzem magam, bar masok szerint tok normalis. A derek jo lenne 70 centivel, csipo alkati kerdes, abbol faragni nem lehet, de ha vannak parnacskak azokat tuntesd el. A mell szerintem senkinek nem fog gondot okozni ha az elobbi ket parameter lejjebb megy. :)
2011. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, 165 cm vagyok amúgy.

A testalkatot egyébként így értettem:

[link]

És kép alapján leginkább az elsőre hasonlítanám magam, viszont nem vagyok vékony, így mégsem, nem tudom...

2011. márc. 24. 14:04
 5/17 A kérdező kommentje:

ma 14:02

Pont, hogy a csípőmet tartom túl keskenynek az alkatomhoz képest.

(Terhesség előtti méreteim 105-73-104 voltak, u. ilyen súllyal, ami nevezhető homokórának, de az arány az változott, ezért vagyok gondban, azt sem tudom, mit tudok, kihozni most ebből:-S)

2011. márc. 24. 14:07
 6/17 anonim válasza:
Szerintem egyszerűbb lenne,ha töltenél fel az alakodról egy képet,mert alkattól is függ.
2011. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Itt van rólam 2 kép, (a bunkó megjegyzéseket ha lehet, akkor mellőzzük, mert nem ego-ból raktam fel őket)

[link]


[link]

2011. márc. 24. 14:33
 8/17 anonim ***** válasza:

"Egyes tanulmányok szerint azonban a homokóra alkattal mindösszesen a nők 8 %-a rendelkezik, a nők többségének (46 %) testalkata banán, illetve körte (több, mint 20 %) formájú. A felsorolt típusok egyébként nagyon ritkán fordulnak elő ilyen tiszta formában, szinte minden nő ezeknek valamilyen egyedi keveréke."


Az utolsó mondat leírja, hogy a legtöbb nő nem sorolható be egy külön kategóriába.:) A számok alapján egyébként én is a banán testalkatot mondanám leginkább jellemzőnek rád.

2011. márc. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A képekkel az a baj, hogy nem látszik rajtuk az alakod rendesen. Kéne egy olyan fotó, amin szemből vagy fotózva és egyenesen állsz. A rajzokon is így mutatják be a különböző alkatok jellemzőit.
2011. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, ezeket most csináltam.

[link]


[link]


(Az "építő kritikákat" előre is köszönöm, de nem szükséges fáradni...)

2011. márc. 24. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!