Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik alkatba...

Szerintetek melyik alkatba tartozom?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy alma, körte, homokóra, (nem tudom, mi van még, de ez a 3 alap testalkat), melyikbe tartozom?

(Az, hogy feleslegem van, azt én is tudom, ezen a felismerésen túl szeretnék választ kapni a kérdésemre.)


2010. máj. 16. 19:55
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja, a kép:

[link]

2010. máj. 16. 19:55
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen homokóra. :) Szerintem szép alakod van.
2010. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem inkább alma.
2010. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 maundrel ***** válasza:

hát ezt nehéz megmondani.


alma: hasra hízik, dereka és "csípője egyben van", combjai vékonyabbak.... --- szerintem ez nem te vagy


Körte: végtagtai vastagabbak, nagy fenék, lapos has... -- Talán ez lehetsz.


Homokóra: "90/60/90" Vékony derék, széles csípő, nagy mell... Talán még ez.


(Talán még lemérheted magad centikben. Ha a melled és a csípőd cm-ei megegyeznek, és kb 30 centivel kevesebb a derekad akkor homokóra.)

2010. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
teljesen homokóra!
2010. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább galamb, homokóra ascendenssel :P
2010. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:-)

Ha hízom, akkor általában mindenhova. Van valamennyire derekam, de mégsem olyan látványos, mint a homokóra típusnál, és a csípőm sem széles, a combom és a karom viszont eléggé vastag...

Utolsó: Én úgy tudom, a galamb az, mikor a test többi részéhez képest aránytalanul nagy mellek társulnak, de lehet, én tudom rosszul:-D

(Nekem nem olyan nagy.)

2010. máj. 17. 11:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne fulladásig behúzva a hasad, akkor könnyebb lenne megmondani.
2010. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A "fulladásig" erős túlzás, de ezen ne múljon...

[link]

2010. júl. 5. 00:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Nah ez így sokkal jobb^^ Éltem a gyanúperrel, hogy ez a hasbehúzás teljesen "eltorzítja" az alkatod, de őszintén, így sokkal szebb, és természetesebb vagy!

De hogy a kérdésedre válaszoljak: echte homokóra alkatod van, nem vékony, viszont nőies:) Csinos vagy, ha megtanulsz hozzá öltözködni, akkor irtó dögös és nőies lehetsz majd! ;)

2010. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!