Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Lányok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Bulikban mindig a szokásos cicanadrág hosszított felső párosítás van rajtatok, vagy vannak olyanok akik farmerban buliznak? Tudom hülye kérdés,de akárhányszor megnézem egy szórakozóhely honlapját a kép galériában szinte minden csaj cicanaciban van:D
2011. márc. 18. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondjuk farmert magassarkúval,meg valami jó felsővel...
2011. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordok cicanadrágot, mert rosszul vagyok tőle.


Úgyhogy nálam vagy egy csinos farmer vagy egy csőnadrág fazonú fekete vagy fehér nadrág a nyerő. Hozzá pedig általában ujjatlan felső (de semmiképpen sem haspóló), ékszerek, erősebb smink és tűsarkú cipő.

2011. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg folyton miniruhás csajokat látok csak. Én se ezt, se cicanadrágot nem hordok:) szóval, én mindig farmerben (fekete, kék, koptatott, sima, bármilyen), csinos felsőben meg magassarkúban bulizok.
2011. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Buliba leginkább miniszoknya, combfix, fűző vagy egyéb szép és egyedi felső. Sose vennék fel se cicanadrágot se farmert.
2011. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok,azt elfelejtettem hozzátenni,hogy csakis csőszárú naci:)
2011. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ hogy milyen helyre mész, általában olyan helyre megyek ahol az alter és deszkás stílus dominál, és az én stílusom is hasonló :) ezért csőnadrág, ing, vagy top meg valami cipő, de semmiképp sem magassarkú, tornacipő vagy deszkás cipő...ki is néznének onnan ha szoknyába vagy ilyesmiben mennék :)


de ha a helyi "diszkóba" megyek :D (ilyen nem sűrűn van) akkor egy ici-picit lányosabban öltözök (főleg ha a barátnőm rám erőszakol valami rövidet...) mivel onnan csőgatyában és deszkás cipőben néznének ki


bocsi hogy hosszú lett 17/L

2011. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rajtam ugyanolyan utcai ruha van(póló, kapucnis pulcsi, egyenes szárú nadrág, deszkáscipő), mint mindig. Mivel nem ilyen "elit" helyekre (wájt éndzsöl meg társai) járok.:D És nem metált, meg rock-ot meg ilyeneket hallgatok :D

De most miért adnám ki magam másnak, ha pl vannak olyan helyek, ahol nem kérik, hogy öltözzek p!csának? Ha nem érzem jól magam egy ruhában, én nem tudok bulizni -.-'

2011. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!