Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha töredezett a hajunk itthon...

Ha töredezett a hajunk itthon mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy hallottam már olyanról is hogy borotvával a végét meg kell "tépkedni" amíg vizes meg hogy kisollóval levágni a töredezett részeket stb ti mit csináltok ? fodrászhoz nem akarok menni
2011. márc. 13. 12:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát ja. a töredezett rész vágni kell/kéne.

én nem vágatom. vettem rá jóféle sampont,balzsamot, és kész. dehogy vágatok. igy is alig maradt hajam :S :D énse voltam fodrásznál vagy 4éve. magamnak csinálok hajat azóta. :D

2011. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
a töredezés magától nem fog elmúlni. Kicsit vagdoss a végéből és csavard tincsekbe a hajad, a kiálló szálakat vágd le, plusz használj hajvégápolót, hajpakolást, balzsamokat, Esetleg egy kis cink vitamint is.
2011. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!