Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a töredezett...

Mit csináljak a töredezett hajammal? Nem akarom levágatni!

Figyelt kérdés
Növesztem... Még csaak itt-ott egy pár szálon látom hogy egy milis töredezés van rajta. Az jó, ha hajszálanként vágom a hajam, és csak addig, míg a törés tart?
2009. aug. 31. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jó. Mekkora most a hajad, meddig ér? Barátnőmnek anno vállig érő volt és töredezett, majdnem 2 évig egy centit se vágott le belőle, megnőtt jó hosszúra, ezután ment csak el fodrászhoz, levágott kb. 5-6 cm-t, így most a háta közepéig ér és tök szép.
2009. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd ha rendbetetted, vagy nem akarsz belőle vágni, akkor majd használj Bánfi sampont, meg esetleg a hajszeszt, az még, ha úgy érzed, hogy hullik is kicsit, arra is nagyon jó.Nekem az tette rendbe a hajamat.
2009. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen az ugy tökéletes :) ha nem töredezett am is gyorsabban megnő.
2009. szept. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használj hajpakolást és hajmosásnál balzsamot.Ha lehetséges,akkor ne használj hajvasalót,mert az nagyon tudja károsítani a hajvégeket.Mondjuk vannak olyan készítmények,amik kimondottan hajvasaláshoz vannak és védik a hajvégeket...nekem egy időben nagyon töredezett a hajam és én is úgy voltam vele,hogy nem akartam levágatni,mert növesztetettem (most is)... akkor kipróbáltam a Varga hajcseppeket és már az első használat után látszott,hogy használ,sőt mások is megjegyezték,hogy szebb a hajam...Bármelyik drogériában megtudod venni, 2500-3000 ft között mozog az ára...nem tudom pontosan
2009. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem még a Revalid kapszula segített.
2009. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!