Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha töredezett a hajunk itthon...

Ha töredezett a hajunk itthon mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy hallottam már olyanról is hogy borotvával a végét meg kell "tépkedni" amíg vizes meg hogy kisollóval levágni a töredezett részeket stb ti mit csináltok ? fodrászhoz nem akarok menni
2011. márc. 13. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Tegyél rá tojássárgájából pakolást, vagy kend be ricinus olajjal, és azt is hagyd rajta pakolásnak. Tekerd be a fejedet egy törölközővel, és hagyd rajta legalább egy fél órán keresztül.
2011. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem akarsz menni, akkor csak csúfítsd el otthon hajad. Édes Istenem , hogy lehetnek ennyire b@rmok az emberek!
2011. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nincs pénze a kérdezőnek fordászhoz menni, én is voltam már úgy.


Én babaolajas "pakolást" szoktam csinálni. Vizes hajra jól rákenem, és 1-2 órát rajta hagyom. Utána meg kell mosni (nekem általában kétszer kell, hogy teljesen tiszta legyen az olajtól). Ja, és babasamponnal mosom, mert abban kevesebb a vegyszer. Elég szép lesz tőle a hajam, pedig az enyém sajnos nagyon száraz.


Az eltört hajvégeket végeket viszont már nem lehet ezzel megmenteni, csak a megelőzöd a továbbiakat. Ami már eltört, az nem fog összeforrni sajnos.

2011. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2 normális választ
2011. márc. 13. 12:30
 5/12 anonim ***** válasza:

A borotvát semmiképpen nem ajánlom. Én pont egy hete kértem meg anyukámat, hogy vágjon le 5 centit a hajam végéből. Elől kicsit rövidebb tincseim is vannak, azokat én vágtam le tükör előtt. Utána felkentem Serical Latte pakolást és most tök szép a hajam, pedig nagyon el volt gyengülve a vége. Az is jó, ha olajat (pl. olíva) használsz pakolás helyett. Mondjuk ezt elég nehéz kimosni...

Ja és nincs "szétbarmolva" a hajam.

2011. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
kb egy hónapja voltam fodrásznál, annyi volt a kérésem, h 2 centit vágjon le, mert törik... elkúrta az egész fazonját cm-t levágott és most töredezettebb mint előtte pedig azóta nem is vasaltam meg semmi... szval egyáltalán nem barom aki otthon akarja vágni mert ennél még én is jobban csináltam volna..
2011. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*min 6-7 cmt levágott
2011. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azért nem akarok menni fodrászhoz mert növesztem a hajam szóval csak a töredezett végeket kéne levágni de azért meg sajnálok kiadni 3000 ft
2011. márc. 13. 13:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a Gliss kur termékcsaládot használom (sampon, balzsam, lemosható hajpakolás, és hajerősítő spray, amit rá kell fújni a hajra és nem kell lemosni). Nekem bejött, de most kipróbálom az új Pantene termékcsaládot. Plusz még használok ricinus olajat és szilikonos hajvégápolót, Bánfi hajszeszt és van itthon Amla olaj is. Ez így nem olcsó, de megéri ennyit költeni a hajra, nekem régen festett szőke volt, a helyzet menthetetlennek tűnt, de nagyon szépen rendbe jött. Most növesztem a hajam én is, ha töredezett magam szoktam vágni a végéből (nem papírvágó ollóval, van otthon rendes hajvágó ollóm :D).

Ja és most kezdtem el szedni DM-es hajvitamint (800 Ft volt kb azt hiszem és van benne kb 60 db :))

2011. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Le kell vágni, nem hinném, hogy a pakolások csodát tennének.
2011. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!