Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom magamat (? )

Utálom magamat (? )

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom tovább. Olyan szörnyen érzem magamat, hogy már nem tudok mit tenni.

A suliban jó páran elmondták a véleményüket rólam, és teljesen igazuk van. Azt mondták úgy nézek ki mint egy zombi ezzel a fehér bőrrel és ezzel a katasztrofális sminkkel (a szemem volt alul-felül kihúzva), tojás alakú fejem van, a hajam unalmas és zsíros, meg hogy rettentő izzadság szagom van állandóan.

Nagyon-nagyon rosszul érzem magamat, mert hiába próbálok meg mindent ugyanolyan maradok. Hiába használok napi 3x dezodort, próbálom jól kihúzni a szemeim, változtatom a hajviseletem mindig ugyanolyan maradok!

Alapjában pedig nem vagyok csúnya, igenis szép és karcsú vagyok, de most csak pulóvereket enged anyukám felvenni, mert tél van, és mindig leizzadok bennük, mindenféle anyagban! Még a legszellősebb pólókban/pulcsikban is.

A szemeimmel nem tudok mit csinálni, mindenféle módon próbáltam már kihúzni: alul, felül, mindkét helyen, csak "félig", de minden rosszul áll nekem!

Kérlek segítsetek, mert én már nem tudom mit csináljak, zokogok, ha arra gondolok, hogy senki sem tart olyan szépnek/igényesnek, amilyen valójában vagyok!


2011. márc. 8. 15:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mind hasznosak voltak, azt hiszem ki is próbálom a tust :) Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek!
2011. márc. 8. 17:07
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha gondolod nekem is küldhetsz képet, megpróbálok segíteni.

Kevés embernek áll jól, ha alul, felül ki van húzva a szeme. Inkább csak alul húzd, felülre valamilyen szemhéjpúdert használj.

Öltözködj rétegesen, és a felső pulcsit vedd le majd.

2011. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Légyszi küldj nekem is képet
2011. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök, mert rég nem készült kép rólam, és azért nem szeretnék "akárkinek" képeket küldeni magamról.
2011. márc. 8. 18:30
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy változni akarsz. Nekem is volt egy ilyen időszakom amikor mindenki leszólt, hogy nem vagyok szép...most meg azért szólnak mert szép vagyok viszonylag. Ne egyszerre akarj mindent megváltoztatni magadon, hanem lépésenként. Egyszerre csak 1 dolgok és figyeld az emberek reakcióját. Gyakorold a sminkelést és majd belejössz és próbálj ki többféle sminket is. A hajad nemtudom hány nap után kezd el zsírosodni de még ha 2 naponta mosod szerintem az nem gáz, ha feltupírozod kicsit és fújsz rá hajlakkot, akkor később kezd el zsírosodni. Próbálj változatos frizurákat csinálni magadnak. Pl. hosszúkás archoz illik az ilyen haj és szerintem nagyon jól néz ki :) [link] . Az izzadásra szerintem az a legjobb ha gyógyszertárban veszel valamit.

Ha küldenél képet csak a szemedről miután kihúztad én megpróbálnék segíteni, hogy rendesen ki tudd húzni.

Remélem, hogy sikerül változnod ha ennyire szeretnél :) Sok sikert hozzá és kitartás ne hagyd magad tönkretenni.

17/L

2011. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
mindenki olyannak lát, amilyennek te látod magadat :) túl sokat aggódsz mások véleménye miatt, elsőnek magadnak próbálj megfelelni. hidd el, elég ha egy nagyon apró kis lépést teszel, a többi jönni fog magától! amíg otthon vagy próbálgasd, hogy mi áll jól neked (smink, haj) nézegess videókat, olyan nincs hogy minden rosszul áll neked. elsőnek törekedj arra, hogy ha belenézel a tükörbe elégedett legyél, és ezt a körülötted lévők is érezni fogják!
2011. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

izzadás : használj spéci gyógyszertári dezodort,plusz parfümöt.

zsíros haj:erre is van egy csomó jó sampon,pl a WU2 nekem segített :))

smink:ha annyira szép vagy,miért sminkeled magad??ha valaki szép,az természetesen is az.

13L

2011. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!