Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom magamat (? )

Utálom magamat (? )

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom tovább. Olyan szörnyen érzem magamat, hogy már nem tudok mit tenni.

A suliban jó páran elmondták a véleményüket rólam, és teljesen igazuk van. Azt mondták úgy nézek ki mint egy zombi ezzel a fehér bőrrel és ezzel a katasztrofális sminkkel (a szemem volt alul-felül kihúzva), tojás alakú fejem van, a hajam unalmas és zsíros, meg hogy rettentő izzadság szagom van állandóan.

Nagyon-nagyon rosszul érzem magamat, mert hiába próbálok meg mindent ugyanolyan maradok. Hiába használok napi 3x dezodort, próbálom jól kihúzni a szemeim, változtatom a hajviseletem mindig ugyanolyan maradok!

Alapjában pedig nem vagyok csúnya, igenis szép és karcsú vagyok, de most csak pulóvereket enged anyukám felvenni, mert tél van, és mindig leizzadok bennük, mindenféle anyagban! Még a legszellősebb pólókban/pulcsikban is.

A szemeimmel nem tudok mit csinálni, mindenféle módon próbáltam már kihúzni: alul, felül, mindkét helyen, csak "félig", de minden rosszul áll nekem!

Kérlek segítsetek, mert én már nem tudom mit csináljak, zokogok, ha arra gondolok, hogy senki sem tart olyan szépnek/igényesnek, amilyen valójában vagyok!


2011. márc. 8. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szerintem te túldramatizálod ezt... biztos nem így van.. de gondolod küld képet privátba akkor mondok véleményt ..

17/f

2011. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
léci nekem is küld el! szívesen segítek!
2011. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem minden tininél van olyan időszak amikor ezt gondolja. nálam is volt 16 évesen.. mindenki másnak mondogatták, hogy milyen szép, nekem soha senki sem mondta... de mindegy mostmár nem érdekel, el kell tudni ettől vonatkoztani, hiodd el túl leszel ezen pár év múlva. és a többi értékedre koncentrálj, ne mindig a külsőre.

:)

2011. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
én megpróbálok segíteni! hidd el ezzel sosem jutsz előrébb, ha csak siránkozol! küldj nekem privátba képet, és leírom min hogyan változtass! hidd el belőled is ki lehet hozni a legjobbat és legszebbet! :) ide küldd a képet: szuane@freemail.hu
2011. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne utáld magad.


Izzadás: gyógyszertárban van spéci izzadásgátló, próbáld meg azt. Vagy ha nem is gyógyszertárit, akkor is kísérletezz, hogy melyik izzadásgátló válik be.


Smink: sminkelni meg kell tanulni, a neten rengeteg oktatóvideó van. (dorkasminkel.blogspot.com pl.) Lehet, hogy túl puha a szemcerkád, próbáld meg a szemhéjtust. Vagy alapozd le előtte a szemhéjadat.


Haj: Ha zsíros a hajad, akkor használj zsíros hajra való sampont, vagy moss gyakrabban hajat.

2011. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 szamóca. ***** válasza:

ezeken mindegyiken lehet segíteni.... így látatlanba megprobálok neked "általános" tanácsokat adni, hátha érdemesnek érzed egyiket kipróbálni:)

ha nagyon izzadós vagy, az lehet hormonbaj is. fordulj orvoshoz bátran, tudni fogja mit tegyen vele. egyébként napi kétszeri fürdés, parfüm, dezodor.

öltözködés... vegyél fel a pulcsi alá egy rövidujjút, az iskolában meleg tud lenni, nem mindig célszerű puloverben ülni de vigyázz ne fagyj meg.

smink. ha nem áll jól a szemceruza, ne erőltesd. a szemhéjadra használhatsz valami halvány szemhéjpudert, természetes színűt. mondjuk egy szép bézs, ilyesmi. +szempillaspirál. ha jobban ki akarod emelni, tanuld meg használni a szemhéjtust. de azzal óvatosan, ha nem használod jól valóban nevetséges tud lenni.

haj. ez is lehet hormonális probléma, ezzel is elmehetsz orvoshoz ha úgylátod kóros. addig moss sűrűn hajat, balzsamot csak szigoruan a végére, jól öblítsd ki a sampont, és ha megszáradt a hajad feltupirozhatod kicsit a tövét ugy kevésbé zsirosodik.

2011. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 szamóca. ***** válasza:
100%

az előttem íróval kapcsolatban... semmiképp se használj zsíros hajra való sampont...az legtöbbször csak ront a helyzeten. (a fejbőröd megérzi hogy a samponod ki akarja szárítani, és belehúz a zsírtermelésbe.)

ha túl sűrűn mosol hajat az sem jó, attól is gyorsabban zsírosodik, de ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni.

2011. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Intoleráns emberekkel ne foglalkozz.Senki nem tökéletes!!!!Nem csak te izzadsz meg vannak egyéb hibáid.

Kevés olyan ember van aki tökéletes alakkal,arcal mindennel rendelkezne.

De az nagyon fontos hogy te ne építsd le az önértékelésed mert ha ezt sugárzod ki magadból ezt látják majd a többiek is.

2011. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A túlzott izzadás lehet lelki probléma áll mögötte, vagyis valószínűnek tartom. Én is ilyen vagyok. Nézesd meg a pajzsmirigyed,de előtte kipróbálhatod ezt: Solutio Antisudorica. vény nélkül kapható a gyógyszertárban.Elvileg meggátolja az izzadást. Ha nem segít akkor menj el dokihoz.


a hajaddal nagyon sok félét tudsz tenni, akinek itt az internet, nem is kell sokat megerőltetnie magát. Ha zsíros a hajad egyszerű : moss gyakrabban hajat, ne használj balzsamot,csak a hajvégekre,vagy inkább hajvégápolót. Jól öblítsd ki a hajad.vágd fazonra, ha azt mondod hosszúkás a fejed,akkor inkább rövidebb fazont ajánlok. Festesd be! ne barnára! az megszokottá válik és unalmassá 1 idő után. Ha mersz változtatni akkor sokkal könnyebb lesz neked is mosolyogni! A szemeidet ne húzd ki! ennyire egyszerü. Vegyél szépen valami jó kis szemhéjport, és szempillaspirál. esetleg még a túst kipróbálhatod. Essence termékeket ajánlom figyelmedbe.

Nemsokára jön a meleg és végre nem kell pulóverbe lenni. Addig is használj parfümöt és fürödj ha kell napi 2x. Szádat is kend ki, pl egy barackszínű szájfénnyel. Ha fehér a bőröd,az ellen is tudsz tenni. Menj szoláriumba, ha nyár lesz napozz sokat, esetleg önbarnító krém / testápoló. Remélem azért segítettem valamit! :)

2011. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A Solutio Antisudorica tényleg hasznos.
2011. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!