Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom magamat és szerettem...

Utálom magamat és szerettem valakit aki csak szórakozott velem engem és ez fáj mit tegyek hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
Utálom magamat és úgy érzem hogy nem szeret engem senki pedig annyira szeretném hogy ha valaki szeretne pedig én tudok szeretni de az nem elég ha csak én tudok. Volt egy lány akit szerettem de ő meg csak szórakozott velem és ez is agyon rosszul esett és már nem tudom meddig bírom mert sűrűn van rossz kedvem ha látom őt mert én nagyon Szerettem és ez is még rátesz egy lapáttal így minden
2011. máj. 25. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
ne utáld magadat azért, amit el sem követtél:/ a megoldás: írd fel a lány minden apró hibáját egy kis lapra és ha kész vagy, akkor rájössz hogy nem érdemelt meg téged ez a lány.Ne legyél szomorú, mert így csak magadnak csinálsz rosszat, holott ezt nem érdemled meg...
2011. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!