Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már magamat utálom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már magamat utálom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hát az a helyzet hogy van 3 lány az egyik évek óta a legeslegjobb barátom mindennél jobban szeretem,és gondolkoztam már rajta hogy tökéletes társ lenne és szerelmet vallhatnék neki. A másik az új sulimba van valszeg bejövök neki. Neki nagyon jó teste van :P.És van egy 3. szintén az új osztályban akit életemben nem láttam (Előzőt is alig ismerem)és ő is valamiért bejön. És önön magamat készítem ki. Este egyiket szeretem másikkor másikat. Mindegyik bejön de ez helytelen.. szerintem az 1. kéne választanom de várnék vele mert mi van ha tönkreteszem ezt a barátságot ? És ha döntésre jutnék is tök mindegy mert egyikhez se mernék odamenni. Ez a hormonok miatt van vagy gáz vagyok? Help valaki légyszi egy kétségbe esett tini ! :((((( (15/f)
2010. szept. 6. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:

1. válszd

amúgy melyik városból vagy?

2010. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapest de ez miértfontos?
2010. szept. 6. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha donteni akarsz,szerintem is az 1. lenne a legjobb valasztas.
2010. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi igazatok van
2010. szept. 6. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán nem ártana a másik kettővel is beszélgetni, barátkozni. aztán mindjárt már kevesebb lenne a jelölt :) Hidd el, ha jobban megismered a másik két lányt, valószínűleg egyik se fog tetszeni többet. vagy csak az egyik... utána dönts
2010. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. viszont úgy ne kezdj el járni az elsővel, hogy ennyire izgat a másik kettő... ennek nem lesz jó vége, mert mindig benned lesz, hogy de lehet hogy amazzal jobb lenne!!!

32/N

2010. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2010. szept. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!