Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha utcán...

Mit gondolnátok ha utcán sétálásközben meglátnátok egy csajt kezében a magassarkú cipőjével?

Figyelt kérdés

főleg így hideg időben. legyen az este napközbe, mindegy.

kort és nemet írjatok légyszí


2011. febr. 20. 14:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

14.46 nem kérdezett hülyeséget. Simán lehet, hogy most vette, és akkor van rajta is meg a kezében is. Nekem is eszembe jutott ez a verzió, bár sejtettem, hogy nem erre vonatkozik a kérdés. :)

Nekem ment már így barátnőm... mert vagy kényelmetlen volt neki, vagy meredek csúszós úton mentünk.

Én amúgy lehet, hogy ezek miatt, de nem gondolnék róla semmi rosszat...

2011. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy szegénynek nagyon fájhatott a lába, ha már idáig fajult a dolog, hogy levette...


16/L (velem is volt már ilyen, bár nem magassarkúval)

2011. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szt, hogy első napja magassarkúban vagy legalább is abban a bizonyosban. és nem bírta már tovább. ahelyett hogy végig küzdötte volna vele a napot.gyenge volt és levette.
2011. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hülye volt, amiért magassarkút húzott, ha nem bírja.
2011. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
azt,hogy hülye.
2011. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szegény fel fog fázni ebben a hideg időben mezítláb.

Nyáron én is csináltam már párszor. Muszáj volt, mer t hivatalos helyre mentem és véresre törte a lábam.

2011. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nyáron oké, én is csináltam, de ilyen időben?:O Szegénynek már iszonyúan fájhatott a lába, ha ilyen hideg időben leveszi.
2011. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
sőt, képzeljétek, nyáron veszek talptapaszt, ami megvéd a kosztól, szúrós dolgoktól, és mezítláb fogok járni. táskámban ott lesz a sarum, ha be kell menni valahová. na, ebbe kössetek bele.
2011. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem itt egyeske nem tudják, hogy milyen érzés az, amikor már menni nem lehet a cipőben, mert ég a talp, egyszerűen elviselhetetlen, pedig baromi magas a fájdalomküszöböm Egyszer annyira fájt a lábam, hogy utána napokig nem tudtam menni sem..
2011. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!