Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ragadtatok már sárba magassark...

Ragadtatok már sárba magassarkú cipővel?

Figyelt kérdés
Én ma beragadtam, mert túl sáros volt az ösvény, amin rövidíteni akartam az utam. Elsüllyedt az egész sarkam, úgyhogy ki kellett lépni a cipőmből és kézzel kirángatni. :S Más is járt már így? És ha igen, hogy tudtátok kiszabadítani a cipőt?

#magassarkú #sár #sárba ragadás
2011. máj. 10. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem sárban, hanem egy hipermarket lábtörlőjébe akadtam bele így. :D Gumilábtörlő, és körök vannak benne. Pedig mindig figyelek, hogy ezeket kikerüljem, vagy óvatosan lépjek. Próbáltam kihúzni a lábam, de nem sikerült, majd a párom is megpróbálta kihúzni. Végül ki kellett lépni a cipőből, és úgy tudtuk kivenni. :)
2011. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
velem is előfordul, igaz rajtam nem magassarkú volt, hanem sima belépő XD annyira elsüllyed, h 1-2 percig ott kotortam utána a sárban (tó mellett történt, árvíz után), elég ciki volt:D
2011. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor magassarkúban vagyok, a sárra nagyon ügyelek, viszont a járdák "illesztésébe" vagy mibe rendszeresen beszorulok:/ És akkor rendszeresen lejön a flekni természetesen. A sárral nekem bakancsoskoromban gyűlt meg a bajom.
2011. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nem ragadt be csak nagyon vicces volt mikor minden egyes lepesemnel belesulllyedtem a homokos talajba
2011. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!