Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nem simul rá teljesen a...

Ha nem simul rá teljesen a magassarkú ívére a lábam, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a lábfejen külső része nagyrészt rásimul, de a boltíves része nem. Nem elég hajlékony a lábfejem vagy miért van ez? Mert akkor még erősítem meg hajlítom egy darabig.
2011. ápr. 12. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Dehogy, biztos nem az miatt van hogy nem hajlékony a lábfejed. Az senkinek se simul rá tökéletesen, az a lábfej formájától függ. :)

2011. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkább azt jelenti, hogy vettél egy rossz kiképzésű cipőt, amiben bizonyára fájni fog a lábad. :D

De én se találtam még magas cipőből olyat, ami teljesen passzolna. :S

2011. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*facepalm*


Mezítláb sem ér le egészséges esetben a boltíves része a földre - ha leérne lúdtalpas lennél.


Jah és a boltív azért boltív, mert ívet alkot - magasabban van mint a talpad többi része ezért is nevezték el így.


Ha nagyon zavar vegyél ilyen géles talpbetétet drogériában...


Am hány éves vagy?

2011. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első kettő köszönöm, nyilván a cipőn is múlik, ez most olyan ami egyáltalán nem passzolt, de egy kicsit már jobb, csak szerintem teljesen jó sosem lesz. kár. egyébként tényleg hihetetlen, hogy milyen kevés cipő passzol egészen pontosan.

és harmadik válaszoló: hát, ha facepalm, akkor neked meg egy lol. gondolom fiú vagy és még nem láttál ilyet közelről. nem baj. amit meg leírtál az mind igaz, csak kevésbé kapcsolódik a kérdéshez. egyébként 19 vagyok.

2011. ápr. 13. 00:43
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor most FAIL, mert:


20éves vagyok és lány.

Facepalmot arra kaptál hogy hajlítani akartad a lábad...xD

Bocs, de erre nem tudtam mást reagálni, írni meg nem akartam hogy ez orbitális butaság!


Nah és attól h nem ér le a BOLTÍV nem biztos hogy vacak cipőt vettél, tény hogy a nagyon profikban van alapból egy kis pufi rész direkt erre. De ettől még nem feltétlen rossz a cipőd.

2011. ápr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jah és ennyit jelent:


"Mezítláb sem ér le egészséges esetben a boltíves része a földre - ha leérne lúdtalpas lennél."

2011. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem csak hogy nem ér le a boltív, hanem a cipő hajik, a lábfejem meg kevésbé. :) se furcsállom, ha lány vagy, hogy ne tudod, hogy a lábfej is tud másképpen hajolni és nyúlni, csak edzeni kell rá. szóval nincs oka a facepalmnak. a failnek meg azért nem, mert te írtál olyan furcsaságokat, ami alapján arra lehetett következtetni, hogy fogalmad sincs, tehát fiú vagy.
2011. ápr. 13. 00:59
 8/9 anonim ***** válasza:

ok.

Bocs, félreétettük egymást, én úgy gondoltam mivel előző mondatodban a lábfejedről írtál, hogy a boltívet hajlítod meg, hogy leérjen... magyarul lúdtalpat csinálsz magadnak xD


Persze, lehet az ízületeket rugalmasabbá az izmokat lazábbá tenni, de mivel egészséges a lábad nem értettem minek hajlítani...

És amiket ezen az oldalon olvasok minden kitelik az emberektől.


Amúgy meg igen anno nekem is feltűnt, de ezért is szeretem annyira azokat amikben van ilyen kis pufibigyó.

2011. ápr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hehe, na ezt megértem, jó én is bocs, tényleg ez az oldal nem (mindig) a hozzáértőktől hemzseg. :) mondjuk szerencsére néha igen, de akkor a kérdés is valami lényegbevágóbb.

ok, majd nézek ilyen pufisat, még nem láttam ilyet. ha meg szandál lesz, hát ott azt hiszem meg kell keresni a tökéletest, mert ha ott nem illeszkedik, akkor az nagyon csúnya. (és még pufizni sem lehet). én egyébként szeretem nyújtogatni, meg tornáztatni a lábfejemet, mert a lapos cipőkben úgyis ellustul, jót tesz neki egy kis erősítés.

2011. ápr. 13. 01:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!