Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék meghízni, sovány...

Szeretnék meghízni, sovány vagyok, de hogyan? Mit egyek, esetleg van valami gyógyszer?

Figyelt kérdés
2007. jún. 1. 15:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Szeŕintem semmi esetre ne szedj gyógyszert,mert hat az árthat neked!Inkább fogyassz tobb olyan ételt,amiben tobb a cukor és a zsír,de mértékkel!!De lehet,h azért nem hízol,mert a szuleid is vékonykák,szoval lehet ,hogy a génjeidben van a hiba!de ne aggodj a szépség bevulrol fakad!!

2007. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha van rá lehetőséged, akkor konzultálj személy trénerrel, mert az ilyen esetekben a legegészségesebb mód a testsúly gyarapítására az, ha izmot építesz. Ehhez pedig nem árt egy olyan étrend, amiben minden migtalálhgató ami kell, de a sovány fehérje van a legnagyobb arányban!
2007. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

szerintem csak egyél amit jónak látsz,mert ez egészséges!

próbáld meg ezt

2007. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Taplalkozz normalisan es elj egeszseges eletet.(pl ha dohanyzol akkor probalj meg leszokni stb)Nagyon fontos a sport is!
2007. jún. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
19%

pizza, hamburger,csoki,chips,stb.

határ a csillagos ég.

2007. júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Mindenképpen maradj az egészséges életmód, az egészséges ételek, italok, és persze mozgás mellett. Esetleg gyógyszer helyett próbálkozhatnál vitaminokkal; a B vitamintól lehet a legjobban hízni. Bár ez neked lehet alkati kérdés, és lehet hormonális probléma. Ha továbbra sem híznál, szerintem keress fel egy orvost, mert a pajzsmirigy hormon túltengése is okozhat soványságot...
2007. júl. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
szerintem koplalj mert az nekem is bevált ha koplalsz akkor a tested azt hiszi hogy "nincs mit enni " és elkezd raktározni probáld ki! jó
2007. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
de amugy szedhetsz béres cseppet is, mert egy az, hogy legalább az immunrendszered is megerősödik és az étvágyadat is növeli...
2008. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
67%
szerintem egyél zsíros ételt csokit és sok kenyeret
2009. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Nos, egy cipőben járunk.

Nekem a Supradin segített abban, hogy felszedjek magamra pár kilót. Meghozta az étvágyamat, ugyanis en nem kivántam az ételt,volt mikor elfelejtettem ebédelni suli után.

Amúgy anyukám is mindig vékony csajszi volt.:)

2010. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!