Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan gyógyszer amitől...

Van olyan gyógyszer amitől barnább lehetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nincs. Egyszerűen kivitelezhetlen a mai módszerekkel hogy vérből indulva egyenletesen növelje egy vegyszer a pigmentszámot a teljes bőrfelületen...
2010. aug. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincs csak elősegítő de olvass utánna; betabronz
2010. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cián.
2010. aug. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van,

barnító tabletta

itt egy oldal,itt tudsz rendelni:

[link]

én nem tom ezek mennyit érnek én még nem próbáltam:) (de csak mert alapból barnás a bőröm:) )

2010. aug. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megkérem a kedves kérdezőt, hogy olvasson utána a cuccnak mielőtt venne. Első vagyok és továbbra is tartom a véleményem. Egyetlen szájon át történő barnító módszernek azt tartom, ha valami bőrvékonyító cuccot szedsz be, ami k*rvára nem egészséges, mert lényegében a saját védelmi vonalad gyengíted az UV sugarakkal szemben, ami a rák kockázatát növeli. Más módszer NINCS. (Éppen ezért ezt nem is említettem, nem is mondok példát rá.)


Amit az utolsó ajánlott, tessék kicsit közelebbről megnézni:

mellnövelő tabletta is kapható ugyanott. Ilyen megint nincs. Nézzetek csak utána hol áll a tudomány. Nincs mód a zsírszövetek (mint a mell) adott helyen történő "tablettás" vastagítására. Szóval a hely alapból át akarja verni a naivakat, vagy ők maguk sem tudják mit árulnak...

De ha ettől nem kételkedsz: olvasd el mit írnak az önbarnító tablettáról:

"A Beauty Sun önbarnító tabletta hatóanyaga a Dunaliella Salina egysejtű tengeri alga, amely extrém környezeti feltételek esetén is, legyen az magas UV sugárzás, hőség vagy épp tápanyaghiány képes nagy mennyiségű karotinoid azaz festékanyagok képzésére. A Dunaliella Salina alga béta – karotinja az emésztőrendszeren keresztül a vérbe kerül, és a bőrben, illetve a zsírszövet között raktározódik el."

Na ne röhögtessenek már. Egy általános suli harmadikos diákja is tudja, hogy az ember immunrendszere (és részben a gyomorsav is) azért van, hogy idegen élő organizmus ne juthasson a vérrel sehova! Jól néznénk ki ha megeszünk algákat vagy más egysejtűeket aztán azok kedvükre körbefolynak a testben a vérrel és ott telepednek le ahol akarnak... Az meg aztán főleg nevetséges, hogy a bőrben majd elkezdenek fotoszintetizálni... Ne legyünk gyerekek akik az ilyet beveszik.

2010. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!