Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek alapján mit gondoltok...

Ezek alapján mit gondoltok rólam? (fontos)

Figyelt kérdés

Szőke vékonyszálú,mell alatt érő,szög egyenes hajam,kék szemem,normál színű bőröm van.

168 cm és 54 kg vagyok.Elég erős a csontozatom,széles a csípőm és normál méretű a mellem.

Egy-egy fülbevalóm van,de a bal fülemben van egy második fülbevaló is.Általában karkötőt és nyakláncot is hordok.Fém,kövekkel kirakott órát is hordok.

A körmömet mindig kicsire vágom és élénk színű lakkal lakkozom.Van póthajam(dúsítás miatt,de nem észrevehető).

Fűszeres parfümöt használok.Általában a sminkem csak színezett hidratálóból és labelloból áll.Csajosan és divatosan öltözködöm.

Viszont két nagy hibám,hogy nem olyan szép pisze az orrom és kicsit nagyobb is,ezenkívül egy kicsit visszahúzódó vagyok.Szeretek ismerkedni új emberekkel és általában kedves vagyok,de lusta. :P


2011. jan. 21. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

,,Szőke vékony szálú,mell alatt érő,szög egyenes hajam,kék szemem,normál színű bőröm van.

168 cm és 54 kg vagyok.Elég erős a csontozatom,széles a csípőm..."


Én nő vagyok,de eddig a kislánykori Barbie babám jut eszembe:)

Vékony szőke erős csontú lány...:D


Tök rendes lehetsz,a pisze orral szerintem semmi gond...úgysem tudsz rajta változtatni.

Csak a plasztikai sebész tudna!:)


Ne légy lusta!!Ezen kell változtatni!!:)

2011. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2011. jan. 21. 18:41
 3/9 A kérdező kommentje:

bocs,de nem volt pontos a fogalmazásom

pont,hogy sajnos nem pisze az orrom

2011. jan. 21. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szimpatikus vagy.:)

L.

2011. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
:)Aranyos a jellemzés mintha magamat olvastam volna 1 2 eltéréssel:)Jó fej lehetsz és biztos csinos.
2011. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos lehetsz szerintem is. Nekem tetszik is amit említettél hibaként hogy visszahúzódó vagy. Mert aki visszahúzódó az nincs nagyra magával,nem beképzelt,nem egoista,ami a mai világban nem elhanyagolható szempont.
2011. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
normális ember:'D
2011. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon szimpatikus vagy..
2011. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem, te már feltetted ezt a kérdést
2011. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!