Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok, kíváncsi...

18 éves fiú vagyok, kíváncsi vagyok mit gondoltok ezek alapján rólam? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát (a korosztályommal ellentétben) én nem szeretek bulizni, nem dohányzom, és nem iszok. Sőt nemhogy nem szeretem ezeket a dolgokat, de már-már szinte betegesen kerülöm őket. Alkoholt még soha életemben nem ittam. Most nem arra célzok hogy nem voltam részeg, vagy ilyesmi, hanem szó szerint még soha nem ittam semilyen alkoholt. Azt sem tudom milyen... de hogy őszínte legyek, nem is akarom tudni.

Mivel a korosztályom 99.9%-a él-hal az ilyesmiért, gondolom ezért van az hogy nincsenek barátaim se. Na jó, van pár barátom, velük néha találkozom (persze nem buliban vagy ilyesmi), de ennyi. Egyszóval antiszociális is vagyok. Egyszerűen nem szeretem az embereket. Néhány barátot megtűrök magam mellett, de több nem kell nekem.

Na most én ezt nem úgy fogom fel mint problémát, nekem tökéletesen megfelel hogy ilyen vagyok. Nincs szükségem az ilyen dolgokra és kész....

Nade van a dolognak egy hátulütője. Mivel nem járok bulizni és eléggé visszahúzódó, szerény típus vagyok, az ismerkedés terén sem jeleskedem. Tehát az a helyzet hogy még barátnőm sem volt soha :/ ez viszont 18 évesen már nagyon ki tudja akasztani az embert, nemtudom meddig birom még :( Nemigaz hogy csak a bulin meg a pián keresztül vezet az út egy barátnőhöz is. Egyszerűen nem hiszem el hogy ha nem bulizik az ember, akkor leszarják. Egyszerűen senkit nem érdeklek... bár az is igaz hogy az ilyen bulifüggő fajtával össze nem jönnék. Csakis hozzám hasonló gondolkodású, korosztályombeli lánnyal. De ilyen NINCSEN. Melyik 16-18 éves kerüli a bulikat meg a piát? Ezeknek ebből áll az élete :S Néha már nem is tudom hogy én vagyok őrült, vagy mindenki más... (igen, tudom hogy ez egy Einstein idézet ... )



Persze nem várom senkitől hogy ezt végigolvassa, nyugodtan lépjetek tovább, nincs itt semmi érdekes. De ha megtetted, köszönöm!


18/F


2011. jún. 4. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
egészségedre! :D persze, ha csajt akarsz, meg élvezni az életet, ajánlom a pálfordulatot. Azt nem tudom, hogy pia meg egyéb káros dolgok nélkül hosszabb lesz-e az élet, de hogy hosszabbnak tűnik, na az biztos.
2011. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
"élvezni az életet"... ez nézőpont kérdése. Én így is élvezem :)
2011. jún. 4. 21:49
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
találsz olyat majd akinek ez tetszik. főleg ha idősebb leszel.
2011. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hellóóó, itt vagyok én! :DD Én is hasonlóképpen gondolkodom a cigizésről, bulizásról, piálásról. Valószínűleg okos lehetsz, ha ilyen Einstein idézetet használsz és ez jó dolog. :) Intelligens emberekkel lehet beszélgetni, de csak ha olyan emberrel beszélsz, aki intelligens. :D Szerintem a leírtak alapján te normális ember vagy. Ha valakinek nem, akkor az azért van, mert ők a részegséget és a drogozást tartják normálisnak. Szerintem ők a normáltalanok! Csak az életüket rontják el... 16/L
2011. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked tökéletesen megfelel minden így, aha persze, de az egész írásodból a feszültség és az elkeseredettség sugárzik.

Először is addig, amíg mindenkit szapulsz és úgy beszélsz a másik emberről, hogy "ezeknek" és magadat valami erkölcsös felsőbbrendű lénynek állítod be, addig nem is fognak szívesen ismerkedni veled az emberek.


A legtöbben akiknek komoly kapcsolatuk van nem buliban ismerték meg a párjukat, tehát ez nem lenne akadály.

Mivel fiú vagy, ezért ha tetszel is egy lánynak nem fog hozzád odamenni, tehát neked kell próbálkoznod, ha tetszik valaki. Viszont amíg antiszociális vagy, addig tényleg nem sok esélyed van, mert azért a bulikon kívül is van szórakozás, meg társasági élet... Mi pl a barátnőimmel néha eljárunk filmklubba, felolvasóestekre, alternatív színházba...stb. És én ismerkedtem már buszon, könyvtárban, kajárdában, orvosi rendelőben és eskü nem voltam részeg egyszer sem.


De elsősorban mielőtt bármivel is próbálkoznál a felsőbbrendűségi érzéseden kéne változtatnod, és kicsit visszavenni magadból és nem ledegradálni a lányokat, akikkel elvileg ismerkednél. Kikérem magamnak azt amit írtál, azt főleg, hogy mindenki iszik és cigizik, de még azt is, hogy a többségnek ez lenne az egyetlen szórakozása. Azért, mert te másról még csak nem is hallottál, kultúráltabb szórakozási formákról ne a többséget minősítsd, hanem magadat. És gondolkodj el azon, hogy igenis benned van a hiba, ha nem tetszel senkinek. A másik meg a magabiztosság. Egy nő/lány se akar maga mellé egy nyavajgós, nyámnyila alakot, egy nőnek férfi kell olyan aki nem lenézi, meg nem nézi hülyének, hanem tiszteli...

2011. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én azt gondolom rólad, hogy jó gyerek vagy. Nem a leírtak miatt, hanem mert kommentbe írtad, hogy így is jól érzed magad. Az a legfőbb, hogy jól érezd magad, egyedül, vagy valakivel az tök mindegy, a halálba úgyis egyedül mész majd (remélhetőleg jó soká ;) )
2011. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem emelem magam a többi ember fölé. Aki mértékben bulizgat néha, az olyan emberrel nincs bajom. Azokra használtam az "ezek" megnevezést, akik buliból buliba mennek, ebből áll az életük. Pl. van olyan osztálytársam aki teljesen ki volt akadva hogy EGY hétvégén nem volt buliban... na ez már azért szánalmas. Az ilyeneket viszont tényleg nehéz elfogadnom.
2011. jún. 5. 01:09
 8/10 anonim ***** válasza:

és az miért zavar téged, hogy valaki sokat bulizik? én is nem egy embert ismerek, aki heti 1x-2x elmegy partyzni, de abszolút nem zavar! törődj szerintem a saját életeddel inkább, mivel valószínűleg nincsenek olyan jó barátaid, akikben tökéletesen megbízol, mert akkor nem írtad volna ide ki ezt a kérdést.

mellesleg aki sokat partyzik, annak nem ebből áll az élete, csak szeret kikapcsolódni, szórakozni. nekem is vannak időszakok, amikor heti szinten elmegyek buliba, de a hétköznapokban sok mással is foglalkozom...

2011. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet, hogy nem veszed észre, de a többi ember fölé emeled magad. Nem válaszolni kell, hanem mélyen magadba nézni. És ha nem emeled magad mások főlé, akkor nem ezek, hanem ők..
2011. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is 18 éves fiú vagyok és sem voltam még bulizni.

Én se cigizek nem is drogozok és még soha életemben nem rúgtam be és nem voltam diszkóba se.

Nekem se volt még barátnőm de nekem haverjaim sincsenek és barátaim se.:(:S

2011. júl. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!