Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercinget szeretnék de nem...

Piercinget szeretnék de nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék a jobb ajkamba alulra egy karika piercinget de nem engedik mert azt mondják, hogy elrontanám azt a szép számat...-.-" én mondtam nekik, hogy olyan sok lánynak van és semejiknek nem lett csúnya a szája tőle.Nemtudom, hogy hogy vegyem rá őket mert nemsoká itt a szülinapom és arra szeretném...
2011. jan. 16. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

mintha én mondanám.O_O néhány napja irtam ki én is egy kérdést erről, ugyanoda akarok, nemsokára szülinapom, és nem engedik.:'D


én azt mondanám hogy csak azt kérem szülinapomra és még most, aztán mire itt lesz a szülinapom ugyis elfelejtik hogy csak ezt kapom igy aztán mást is kapok.xd

2011. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

lány vagy?

szerintem egy lánynak undorító a piercing.

egy lány legyen lányos...

ez olyann, mint mikor az ilyen hip-hop-osok szakadt ruhába járkálnak...fújj....nem tudnak nőiesen öltözködni..szerintem ne csúfitsd el magad!


ha fiú vagy, akkor meg b`uzis.

2011. jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
dettó én. énis ezt akarom de nem engedik. pedig már 16 vagyok :/
2011. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

divatpic$ák=DDD

na szép kezdés tőlem:) nem sértésnek szántam.

én úgy kezdtem hogy 12 évesen megígérte nekem anyu hogy ha 14 éves leszek lehet ékszer a köldökömben. arra játszott hogy majd elfelejtem, csak arra nem számított hogy vásott a lánya és mániája lesz a fém. így hát behajtottam rajta az ígéretét. egy évvel később a nyelvembe tetettem, idén a fülembe fogok, vagy nyakra/ne csodálkozzatok, ilyen még nincs senkinek, csak néhány embernek Amerikában-.-/

a köldökbe bele ment utána jöttek a nagy hisztik hogy elrondítod magad, stb. de nem érdekelt a taktikám: először közöltem hogy szeretnék. zsigerből rávágták hogy nem. erre én kajánul mondtam hogy nem rajtuk múlik:D

addig-addig, míg végül elkezdtek úgy beszélni róla, mintha már meglenne. tehát mikor azt mondtam úgy várom hogy meglegyen a nyelvpc-m nem azt mondták hogy "én nem engedem" hanem hogy "idióta vagy"

aztán egyszer csak közöltem, hogy anyu találtam egy piercingest aki berakná nekem, pénzem is van szeretnék időpontot kérni.

a végén az lett hogy úgy válasszak időpontot hogy ő is el tudjon velem jönni:D

hát ennyi a rövid történet.

de azt jól gondoljátok meg hogy az ajakpiercing tönkre teszi a fogakat, főleg ha fém ékszert raktok be.

amúgy tényleg elég sok embernek van az utóbbi időben, így hát ránézésre rátok süthetik: divatpic$a:D

ja és utolsó: vigyázzatok mert könnyen szenvedéllyé válhat, lásd:én =D

L/17

2011. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2011. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk megítélni hogy amiatt mondják-e mert nem állna jól vagy csak túl konzervatívok.

Akkor érdemes, ha szép az a rész ahova teteted, ha formátlan a szád, akkor nem lesz jó.

neki pl nem áll jól:

[link]

[link]

ez viszont szép:

[link]

[link]

Ha szép,telt szád van csak akkor vágj bele.

A piercing a mostani városi huszonévesek körében egyáltalán nem extra, szinte mindenkinek van...

2011. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem tennék piercinget...:-/
2011. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és am azt mondták hogy ha elmúlsz 18 akkor azt csinálsz amit akarsz erre én nem gondolkoztam és azt mondtam hogy ha nyáron úgyis elmegyek barátnőmhöz megcsináltatom és ők azt mondták hogy kiveszik mondom nem én testem azt csinálok amit akarok...
2011. jan. 17. 14:01
 9/9 anonim ***** válasza:
hát.. elég gyerekes lehet a felfogásod az utolsó kommentből ítélve.. nekem sincs megengedve a pc, majd ha 18 elmúltam akkor lehet... (orrnyereg, septum és medusa amit szeretnék) nem is bánom, hogy tiltják még... mi van ha addigra benő a fejem lágya és csak valami idóta tinédzser fellángolás volt?? Tágítóm az van, azt már megszokták, nem szóltam nekik, hogy elkezdem tágítani... lyukakat szúrtam a fülembe nagy balhék voltak belőle de mióta meg van a tágítóm azóta a fülemmel azt csinálok amit akarok. Nem véletlen tiltják az őseid neked sem.. Csak jót akarnak, hallgass rájuk, és ne állj úgy a dologhoz mint egy 10 éves "azt csinálok amit akarok mert ez az én testem"... de amíg ők adják a pofádba a kaját, és a ruháidra a pénzt.. addig szerintem hallgass rájuk ;)
2011. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!