Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell elitélni valakit a...

Miért kell elitélni valakit a külseje miatt? Mit gondolhatnak mások?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést hogy megtudjam mit gondolnak az emberek az olyan kinézetű lányokról mint én és még sokan mások.És ha elitélnek akkor mért teszik?

Röviden rólam:15 éves vagyok, a testalkatom átlagos, középszőke hajam van, sminkelem magam, van műkörmöm, most télen szövetkabátba, csőszárú farmerba, meleg ugg stílusú csizmába járok. Nem szoktam bulizni járni, kedves és barátságos vagyok az idegenekkel is, mégis néha olyan furcsám néznek rám.Mint látjátok az írási stílusom se az a cicababás amikor minden szóhoz rakok 1 h betűt és mindent w-vel írok. Nemsokára hajhosszabbításom lesz, mégpedig azért mert már 3 éve növesztem a hajam és alig nőtt 10-15 centit.Nem vasalom, nem hajlakkozom, nem zselézem, viszont festem 1,5 havonta.A sminkem annyiból áll hogy 1 leheletnyi alapozó + korrektor, fixáló púder, szempillaspirál, bronzosító és fehér szemceruza.A műkörmöm közepes méretű és hegyes mivel ez tetszik.Nincs minden körmömön csicsás, strasszos dísz, csak a hüvelyk és a gyűrűs ujjamon van 1 kis virág:)

Ezekből amiket leírtam mi a véleményetek??:)


2010. dec. 6. 21:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

egyet értek a kérdezővel! ugye mondtam, hogy nekem is van műkörmöm, 2 tetoválásom nekem is! én nem ítélem el, akinek raszta haja van, sőt, ha igényes, akkor nekem még tetszik is.

én járok plázába, de a párom oldalán, akivel 4éve vagyok együtt:) oda is nem segget rázni megyek, hanem vásárolunk, megyünk célirányosan a megszokott üzletekbe, kajálunk, és megyünk is!

barátnőkkel talán még nem is voltam.

2010. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Te a kivétel vagy és nem a szabály. Erről ak inézetről amit te leírsz az emberek többsége arra asszociál amit te pont próbálsz megcáfolni. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Vagy elfogadod hogy téged is beletesznek ebbe a kategóriába és hevesen bizonygatod mindenkinek hogy de te nem vagy ilyen, vagy a külsődön változtatsz.
2010. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

nemlehet h egyszerűen csak hülyén nézel ki?

(nahát, én h-t írok a hogy helyett, de a cicababaság távol áll tőlem)

nemlehet h te csak azt hiszed h nemvagy cicababa, mert hogy-ot írsz h helyett?

2010. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

én a h-t nem a hogy-ra értettem hanem arra amikor valaki így ír: sziahh, cicahh, kénehh.a szavak mögé raknak h betűt.

nemvagyok cicababa mert nem öltözök k*rvásan.úgy öltözök mint kb minden másik ember.

2010. dec. 7. 17:31
 25/26 anonim ***** válasza:
az a véleményem, hogy egy tömeglány vagy, és nem leszel különleges attól, hogy itt fényezed magad nekünk. :)
2010. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
ha fényezni akarnám magam akkor felraktam volna magamról 1 csomó képet és a nevemet is leírtam volna:DXDés a kérdés az lett volna hogy szerintetek is csúnya vagyok?vagy hogy szerintetek szép ez a lány?
2010. dec. 8. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!