Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell elitélni valakit a...

Miért kell elitélni valakit a külseje miatt? Mit gondolhatnak mások?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést hogy megtudjam mit gondolnak az emberek az olyan kinézetű lányokról mint én és még sokan mások.És ha elitélnek akkor mért teszik?

Röviden rólam:15 éves vagyok, a testalkatom átlagos, középszőke hajam van, sminkelem magam, van műkörmöm, most télen szövetkabátba, csőszárú farmerba, meleg ugg stílusú csizmába járok. Nem szoktam bulizni járni, kedves és barátságos vagyok az idegenekkel is, mégis néha olyan furcsám néznek rám.Mint látjátok az írási stílusom se az a cicababás amikor minden szóhoz rakok 1 h betűt és mindent w-vel írok. Nemsokára hajhosszabbításom lesz, mégpedig azért mert már 3 éve növesztem a hajam és alig nőtt 10-15 centit.Nem vasalom, nem hajlakkozom, nem zselézem, viszont festem 1,5 havonta.A sminkem annyiból áll hogy 1 leheletnyi alapozó + korrektor, fixáló púder, szempillaspirál, bronzosító és fehér szemceruza.A műkörmöm közepes méretű és hegyes mivel ez tetszik.Nincs minden körmömön csicsás, strasszos dísz, csak a hüvelyk és a gyűrűs ujjamon van 1 kis virág:)

Ezekből amiket leírtam mi a véleményetek??:)


2010. dec. 6. 21:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
makacs*
2010. dec. 6. 21:43
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nah:) Nekem az egész úgy tűnt, hogy tökéletesnek tartod magad, épp ezért írtam a kritikát (ami többszöri átolvasás után sem tűnt különösebben bunkónak, alaptalannak). Lehet, hogy ez az én bogaram, ez van. De fontos, hogy tisztába légy a negatív tulajdonságaiddal - és látom, ez így van, ez esetben bevallom, tévedtem.

Ideje visszavonulót fújnom.

Válaszoló el.

Függöny.

2010. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

még jó, hogy nem ítéllek el!!


Az előző válaszolónak is azért írtam, amit írtam, igaz nem úgy kellett volna bevallom, DE rohadtul felidegesít ha valaki általánosít, márpedig a mai világban ez egyre nagyobb divat.

Számomra a válaszoló rögtön negatívumokat sugárzott, azzal, hogy ilyet írt. Attól, hogy sok ilyet láttál már az egyenesen arányos azzal, hogy a kérdező is ilyen??

Mégis mi rosszat írt, amivel rögtön a támadásodat érdemelte ki?

A másik meg, ha magamutogató lenne, mint sokan itt, akkor nem körül írta volna magát, hanem fel töltött volna hatezer képet, a bikinistől kezdve a tükörben pózolósig.

erről ennyit!

2010. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

nemtartom magam szépnek, se menőnek, csinosnak.nemhasználok ki mindenkit, nem fekszek össze 1 pasival se.komoly kapcsolatom még nemvolt, nemvagyok hozzá elég érett szerintem.

rossz tulajdonságom még hogy könnyen magamra veszek apró beszólásokat is amin más lehet röhögne belűl kicsit szarul esik.persze énis nevetek velük együtt.nemszoktam kimutatni az érzésemet talán kicsit hidegnek tűnök ha egyedül vagyok.mással mindig nevetek.

mindenkit felpontoztam!

2010. dec. 6. 21:46
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a súlyos baj veletek h nagyra vagytok magatokkal csak nem tudom mire. Arra a műanyag lófarokra amit felcsatoltok? Meg a körmötökre?

Nagyon ajánlom h ne vigyétek el magatokat mert nincs mire. Hiába jó a s*ggetek csak pakolni jó bele de tényleg.


Én tudom magamról h toleráns és normális ember vagyok stílusok szempontjából. De ha meglátok plázában v máshol ien nőket mint ti. Másra nem gondolok csak arra h jó lenne vele. És miért? Azért mert ennyit váltotok ki az emberből.

És ti ezen vagytok megsértődve h megnézünk. Ti meg lenéztek minket mert van pár piercingem és tetoválásom ami törzsi jellegű inkább és a raszta hajam miatt is lenéztek.

Kérdem én mi a f*szomért kelletitek magatokat ha lenézőek vagytok de mégis a figyelem kell nektek?



Az ienek mint te SOHA nem lesznek elfogadva a normális(nem világb*szó) emberek szemében. És ez így van rendjén.

Olyanok vagytok mint a r*banc k*rvák.


Nah besűrítve ennyi ha kell írok még.

18/F

2010. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát!!

nem fogadom rosszul a kritikát és külön köszönöm megint annak aki megvédet:)

rendesek vagytok:)mindenkit felpontoztam és várom a további válaszokat:)remélem mostmár nemlesz vita:)

a képes dologra visszatérve.nemtennék magamról fel soha képet 1 ilyen oldalra, csak az olyanok rakják fel akik azt akarják hogy dicsérjék őket.bár van 1-2 kivétel.

2010. dec. 6. 21:50
 17/26 anonim ***** válasza:

igen ezúton én is bocsánatot kérek a válaszolótól a stílusom, miatt, és hogy letámadtam.

Mivel bevallotta, hogy tévedett, nagyot nőtt a szemembe, az ilyen ember is ritka ám:S

mert a legtöbbje inkább tovább támad, de ő nem ilyen!

Még egyszer bocsánat, nem kellett volna!

2010. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

21:48

köszi hogy ilyen részletesen leírtad a véleményed.de én nemértek veled 1-et.nekem kimondottam tetszenek a piercingek és tetoválások.nekemis van percingem.nem szoktam plázákba 30 másik csaj társaságában röhögcsélve járni a boltokat feltünést keltve.de et nem írtam le elötte, honnan tudhattad volna:)ha "r*banc k*rva" lennék ahogy te írtad akkor már több száz pasi meglett volna.de még 1se volt.ezt leis írtam.de ettől függetlenül felpontoztalak.senkit se fogok a véleménye miatt lepontoni:)

2010. dec. 6. 21:54
 19/26 A kérdező kommentje:

21:50

semmi baj:)mivel ez csak 1 oldal és személyesen nem ismersz nem tudhattad ezeket a dolgokat csak miután leírtam ami meg a véleményed után volt:)

2010. dec. 6. 21:56
 20/26 A kérdező kommentje:
véletlen félreolvastam. az előző amit írtam vegyétek úgy hogy nincs ott:)
2010. dec. 6. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!