Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kell elitélni valakit a...

Miért kell elitélni valakit a külseje miatt? Mit gondolhatnak mások?

Figyelt kérdés

Azért tettem fel ezt a kérdést hogy megtudjam mit gondolnak az emberek az olyan kinézetű lányokról mint én és még sokan mások.És ha elitélnek akkor mért teszik?

Röviden rólam:15 éves vagyok, a testalkatom átlagos, középszőke hajam van, sminkelem magam, van műkörmöm, most télen szövetkabátba, csőszárú farmerba, meleg ugg stílusú csizmába járok. Nem szoktam bulizni járni, kedves és barátságos vagyok az idegenekkel is, mégis néha olyan furcsám néznek rám.Mint látjátok az írási stílusom se az a cicababás amikor minden szóhoz rakok 1 h betűt és mindent w-vel írok. Nemsokára hajhosszabbításom lesz, mégpedig azért mert már 3 éve növesztem a hajam és alig nőtt 10-15 centit.Nem vasalom, nem hajlakkozom, nem zselézem, viszont festem 1,5 havonta.A sminkem annyiból áll hogy 1 leheletnyi alapozó + korrektor, fixáló púder, szempillaspirál, bronzosító és fehér szemceruza.A műkörmöm közepes méretű és hegyes mivel ez tetszik.Nincs minden körmömön csicsás, strasszos dísz, csak a hüvelyk és a gyűrűs ujjamon van 1 kis virág:)

Ezekből amiket leírtam mi a véleményetek??:)


2010. dec. 6. 21:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A külső nem minden. Nem lehet normális véleményt mondani csak annyit, hogy adsz magadra. Ennyi.
2010. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ.

várom mások véleményét is:)

2010. dec. 6. 21:30
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan a "jaj, én nem vagyok olyan r!banc, mint amilyennek tűnök"-féle védekező mechanizmus. Millió egy ilyen kérdést olvastam már a hosszú gyakoris tapasztalataim során.

Ezek után nincs jó véleményem rólad, mert önfényező az ismertetőd.

2010. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%

én nem ítéllek el egyáltalán:)

a póthaj nekem nem tetszik, de viszont,ha neked igen, akkor csináltass csak!:) én nem ítélnélek el miatta!

Nekem is van ,műkörmöm, nekem is hegyes, és most éppen türkiz kék, ami átlátszó, kis egyszerű virággal:) és nem érdekel ki mit mond:)

én is sminkelem magam, szemceruza, szempillaspirál.

Sőt még 2 tetoválásom is van, olyan helyen, ahol nem feltétlen látszik!


És jó embernek tartom magam (és az irományod alapján te is az vagy), nem vagyok pics@ típus én sem, próbálok mindenkivel jól kijönni, és nem bántani meg másokat:)


22L

2010. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%

21:30 te egy f.sz vagy;)

nehogy már 10 sorból el döntsd, hogy a kérdező milyen ember.

Az ilyen alakokból van elegem, mint te:S


utolsó voltam

2010. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:31

Szerintem nem vagyok f@sz. Te inkább. Úgy értem, te kb 3 sorból ítéltél el engem, úgy, hogy semmi nem írtam magamról. Bírom az ilyet, aki csak kötözködni tud. Nem baj, kinősz majd belőle.

2010. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
32%

ja igen írtam, hogy próbálok nem megbántani másokat. Kivétel az olyan ember, mint akiről írtam, hogy egy f@sz! tipikus olyan, aki élvezi, ha bánthat másokat!

Az ilyen ember, csak azért ír be, mert azt hiszi nagyon okos, és pár sorból ő már fel tud állítani egy SZERINTE valóságos következtetést.

2010. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem valóságos. És mondtam, hogy tényleg így vagy?M Ez egy teljesen személyes vélemény, amit nem erőltettem rá senkire - ellentétben te már kezded a fröcsögést. Köszönöm, kimondottan jól esett.

Mindazonáltal a véleményemet fenn tartom. A kérdező tökéletesnek akarja magát mutattatni - és ezzel nincs is semmi baj, senki sem szeret szembesülni a hibáival, pláne nem idegenek előtt. Végtére 1 rossz tulajdonságot sem ír, a pozitívakkal nem szűkölködik. De kulturáltan adtam ezt a véleményére, amire te, látom, nem vagy képes.

2010. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem fényezni akartam magam ezzel a kérdéssel.csak kíváncsi voltam kinek mi a véleménye a külsőmről vagyis annak leírásából.

köszönöm 20:30 hogy nem itélsz el:)

nemfogok megsértődni semmilyen válaszra.írjatok még.

2010. dec. 6. 21:39
 10/26 A kérdező kommentje:

2 jó tulajdonságot írtam.hogy kedves és barátságos vagyok.

de most mondok rosszakat is.nagyon őszinte vagyok, elmondom a véleményem akkoris ha ezzel megbántok valakit.tudok bunkó lenni de csak azokkal akiket nem szeretek annyira.hajlamos vagyok arra hogy megbántom azokat akiket nagyon szeretek és mivel nagyon kamacs vagyok nehezemre esik bocsánatot kérni, persze ha olyan személyről van szó akkor bocsánatot kérek.

2010. dec. 6. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!