Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a vörös hajú...

Mit gondoltok a vörös hajú lányokról?

Figyelt kérdés
Vörös, göndör hajam van, hozzá hófehér bőröm, de ahogy látom, ez nem túl menő a pasik körében:S Nem tudom, engem valahogy sosem néznek meg a tömegközlekedési eszközökön, pedig nincs csúnya arcom, és nincs rossz alakom. talán a haj-és bőrszínem lehet a probléma?
2010. dec. 2. 20:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm 66 %-os, aranyos vagy:)

Édes, kedves szolis lány:D Bármily hihetetlen a volt 'palijaim' meg voltak elégedve a fehér bőrömmel és a vörös hajammal, nem vágytak egy szolis lányra. (Nem mintha bármi bajom volna velük, ameddig nem olyan értelmi szinten vannak, mint te, kedves válaszoló.) Csak tudod vagyok olyan hiú, hogy szeretem, ha megnéznek, és szeretnék tetszeni másoknak is, nem csak magamnak. Nem hinném, hogy ez olyan elítélendő dolog lenne.

2010. dec. 19. 09:12
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az az IQ-hiányos szolis liba hogy talált ide... Helyezze fel magának rektálisan a szőke haját a műkörmeivel együtt, különben megteszem én.


Kérdezőnek minden elismerésem, nemcsak, hogy nagyon jól kezelte a *cenzúra. sok cenzúra.*

És hatalmas mázlid van ilyen külsővel. *-*

2010. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi, szupermuffin, ari vagy:)
2010. dec. 19. 13:17
 24/24 rolika98 válasza:
Imádom a Vörös hajat csak ez a fehér bőr tényleg nem jó hozzá. Túl nyugatias. Nekem is eredeti Vörös kreol bőrszinel, Szeplőm is bőven vann. Na itt az az érdekes hogy én fiú vagyok és még is megnéznek pedig egy idő után zavaró.
2016. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!