Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a vörös hajú...

Mit gondoltok a vörös hajú lányokról?

Figyelt kérdés
Vörös, göndör hajam van, hozzá hófehér bőröm, de ahogy látom, ez nem túl menő a pasik körében:S Nem tudom, engem valahogy sosem néznek meg a tömegközlekedési eszközökön, pedig nincs csúnya arcom, és nincs rossz alakom. talán a haj-és bőrszínem lehet a probléma?
2010. dec. 2. 20:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére csak 1-2 szeplő van az orromon, azokat megúsztam:)
2010. dec. 3. 09:59
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

eredeti szép.

festettáltalábantermészet ellenesen csúnya

2010. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
inkább örülj neki:) az emberek 0.1%-a születik vörös hajjal, és a vörös hajhoz 100%-ban a fehér bőr, akit vörös hajjal látsz barna bőrrel, az vagy festi a haját, vagy szolizik, a vörös hajú emberek bőre mindig hófehér
2010. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
En irigylem az eredeti voroshaju lanyokat. Foleg hogy hozza a gondor haj is...En festett voros vagyok es nem hinnem hogy undorito ugyanis nem tuzpiros vagy ilyesmi, de sztem az se undoritio...mindegy En orulnek ha eredeti voros lennek.
2010. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom.. nekem végülis nincs bajom vele, de nem is a kedvencem :)

Én a hosszú egyenes fekete hajat imádom, az a gyengém. A göndörtöl rosszul vagyok, mert nekem is az és utálom :s

A szöke pedig az ami kizáró ok nálam :)


16/L

2010. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14%

"Hát igen, ízlések és pofonok, engem pl a szőkéktől ráz ki a hideg"


Háhá a hozzáállásoddal van baj meg avval h süt rólad az irigység h ameddig minket szőke szolisokat megnéznek te alaulmaradsz örök 2.ként:D Tudod ilyen lenézős flegmavagyokpedignagyonnincsmire leányok már régen nem kellenek senkinek.: )


Amúgy engem és a köreimbe lévőket pedig tőled ráz ki a hideg, ez ezer %.És nem a vöröshaj fehérbőr miatt;)


jaés mielőtt minuszozol gondolkodj kiscsillag:)

2010. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: köszönöm, boldog párkapcsolatban élek, és szerencsére volt már több kapcsolatom, és nem éppen a legrondább pasikkal. Persze, számodra biztos csúnya lenne, mert nincs dolcsegabbana öve, nem festi a haját, nincs menő autója és még csak nem is szolizik, de az én szolid igényeimnek tökéletesen megfelelt:) Hogy irigykedek? Van, akire irigykedek bizony ám, csak nem a szolis nőkre, mivel köszönöm, nekem tökéletesen megfelel a fehér bőr, a szőke hajszín pedig nem illik hozzám, mivel már próbáltam, így tudom:) És ki az akikre irigy vagyok? Azokra, akik természetes szépségek, akikre jó ránézni, nincs rajtuk 6 kiló vakolat, hanem természetesen szépek. Egyébként köszi neked is a kommentet, szórakoztató volt;) További szép estét!
2010. dec. 18. 21:19
 18/24 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit: szoli helyett több olvasás, és talán az ilyen formákat, hogy 'avval' elhagyod...
2010. dec. 18. 21:20
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

te meg visszavehetnél az arcodbol drága, mer ha van palid mia f*szt érdekel h megnéznek e mások?:D minek akarsz másnak tetszeni?:D

meg saját magadnak mondasz ellent gondolkodj már nyomorult:D

nem néz meg senki - most is van barátod - és eddigis helyes palijaid voltak.mikor hazudtál a 3közül?:D

2010. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

66%-os nem akarsz elhúzni a fenébe? :D

Magyarul se tudsz írni, de a tanyasi szleng az megy :) Avval :)


Az meg, hogy te arra vagy büszke, hogy 2 kiló vakolat és szolizott böröd + festett hajad van, akkor csak gratulálni tudok. Nagyon megmutatkozott az agyi szinted az utolsó válaszodban is :)

Talán pár év múlva felnösz agyilag és rájössz, hogy mi is a helyes, aztán talán leszoksz az ilyen plázapics@ságról :)


A kérdezö legalább különleges ha eredetileg is ilyen a haja, böre. Söt, mellesleg rajta látszik, hogy nagyon nem hülye veled ellentétben. :)

2010. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!