Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve egy...

El vagyok keseredve egy picit. Mit csináljak? Hogyan oldjam meg? Tipp?

Figyelt kérdés

tudom...nem ez a világon a legnagyobb baj, de nekem elég rossz.

idén szalagavatózom, lány vagyok.:)

És rozsaszín fűzőnk lesz nekünk csajoknak meg fekete nadrágkosztüm, és ugyebár a fehér keringős ruha.

Mindent tökéletesnek szerretm volna, vagyis szeretNÉK.

Ezért ma elmentem sminkeshez egy próba sminkre... de nemtudom:S

alapból nincsen önbizalmam, nem tartom szépnek magam... de valahogy nem tetszik a smink, olyan semmilyen.

a szemem belső sarka enyhe ezüstös, kivül barnás-rózsaszín, és ez össze van satírozva, és alul fel kivan húzva sötétbarna szemceruzával, és a szemöldököm is át van húzva ceruzával... és a szemem alsó és külső része csillámos, olyan géles cucctól:D

Meg egy babarózsaszín szájfény van az ajkamon, rózsaszín kotúrceruzával.

de ugy érzem bármelyik lány szebb lehet mint én:( és tudom nem csak az én napom... de a csúcsformát akartam hozni... de ugy érzem tök gáz lesz a sminkem meg minden... és mások simán lepipálnak:( és egy nulla leszek


2010. nov. 24. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem a sminktől ruhától lezsel valaki,hanem mert valakinek érzed magad ,pucéran is lehetsz 100% és agyon festve is lehetsz nulla.
2010. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok,kisugárzás,sugározz....
2010. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Próbálj ki többféle sminket, valamelyik csak tetszeni fog, amiben jól is érzed magad és elégedett leszel vele!
2010. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

hogy kell sugározni?:D nagyjábol tudsz tippeket adni?:)

hát... bejelentkeztem már ehhez a sminkeshez végül a szalagavató napján, legfeljebb max megmondom neki, hogy ezt meg ezt erősebbre csinálja vagy ilyesmi, addig nem megyek el tőle amig nem tetszik aznap a dolog magamon:)

2010. nov. 24. 17:04
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben otthon próbálgatnék. Igazából nálunk sokan mentek sminkeshez, kiadtak 5 ezer Ft-okat és egyáltalán nem voltam elájulva a sminkjüktől. Én is elmentem anno próbasminkre és hát...Nagyon nem tetszett az amit láttam, így inkább otthon készítettem el.


Ha tudsz valamennyire angolul, you tube-on nagyon sok sminkes videót találsz. Lépésről-lépésre elmondja mit hogyan csinálj.


Pl. ez:


http://www.youtube.com/watch?v=LK1PjNuLmiA


http://www.youtube.com/watch?v=KWP_3yS_yrc&feature=related

2010. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért nem csináltatsz valami szolidabb sminket? ami nem a feketés-barnás-rózsaszínes-füstös, szemöldök ceruzás, virítós smink? Nemcsoda, nem sok embernek állna jól. Csak mondd meg a sminkesnek, hogy valami nem túl feltünő sminket csináljon. Pl.: valami ilyesmit (nem akarok beleszólni csak példának hoztam fel)


[link]


[link]


ezek pl. szépek, de szolidak. Az ilyen sminkek általában mindenkinek jól állnak. És ne legyen önbizalomhiányod!alapból ne állj rossz szemmel a dolgokhoz!

2010. nov. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sugározni pedig csak úgy tudsz elösszöris, hogy van önbizalmad.
2010. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

amugy pont az a bajom, hogy eléd szolid a sminkem:S alig látszik csak akkor ha a fény rásüt, nem nagyon feltünő

2010. nov. 24. 17:19
 9/13 anonim ***** válasza:
sugározni,első lépés:Odaálssz a tükör elé,megnézed mi a szép rajtad,van ilyen biztos.Na azt kell kihangsúlyózni,utána a jó tulajdonságot előtérbe nyomni,Optimistán,jókedvűen önbizallommal ftüve azt mondogatni,hogy te is szép vagy,a gondolat teremtő erejével.
2010. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
úúú köszi:) lépek is gyakorolni:)
2010. nov. 24. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!