Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézik le az ilyen...

Miért nézik le az ilyen (hozzám hasonló) lányokat?

Figyelt kérdés

Eléggé alacsony vagyok, 158 cm, a súlyom normális, igaz a lábaim picit vastagok, és a fenekem se olyan,mint a magazinokban a lányoké.

Szóval, mostanság annyira rossz sétálni egyet a városban, mert mindig szembejön egy magas, irtó vékony lány, és tök lenézően néz rám. Olyan kellemetlen az egész.

Múltkor is állok a pénztár előtt, hallom, hogy hátul röhög két lány, hogy milyen törpe és dagadt vagyok...


2010. nov. 5. 09:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
ja bocsi,azt elfelejtettem irni hogy amellett hogy szep vagyok 175 cm. 57 kg. tehat nem kell lefogynom. megis beszelnek rolam. fene tudja mit,de nem is erdekel. kerdezo te se foglalkozz veluk. ha pedig nem erzed jol magad a borodben,hat csinalj valamit,.
2010. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát, megpróbálok nem foglalkozni velük:)

mindenkit felpontoztam amúgy, de valakinél véletlenül a szürke kezet nyomtam le, úgyhogy bocsi, nem direkt volt:)

2010. nov. 5. 14:08
 33/34 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen hülye libák mindenkit lenéznek (csak azért, mert nincs más, amivel kitűnhetnének a tömegből, csak a külsejük... aki tényleg tehetséges valamiben, és okos, az ha normális, akkor nem fog ezzel kérkedni), mindenféle indokkal/ürüggyel. Nem kell velük foglalkozni... én is 159 centi vagyok és duci, de már elfogadtam (persze én is felhúztam magam, mikor pl. bementem egy ruhaüzletbe, és a plázacica eladócsajszi olyan gúnyosan mért végig, mintha ennyire nagy bűn lenne, hogy én másfajta géneket örököltem...)
2010. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egy magas lány nem tud egy alacsonyra másképpen nézni csak lefelé, de ezt ne vedd bántásnak, én is magas vagyok 180cm (jaj mennyi bajom van belőle), de nem ítélek el senkit, sőt a pasiknak mindig náluk sokkal alacsonyabb lányok jönnek be, tehát a nézés irigykedés is lehet. Engem is kinevettek már a hátam mögött, tudom milyen, de próbálj meg emelt fővel járni, és ha látják, hogy nem találnak támadási pontot, abbahagyják.

26/n

2010. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!