Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézik le az ilyen...

Miért nézik le az ilyen (hozzám hasonló) lányokat?

Figyelt kérdés

Eléggé alacsony vagyok, 158 cm, a súlyom normális, igaz a lábaim picit vastagok, és a fenekem se olyan,mint a magazinokban a lányoké.

Szóval, mostanság annyira rossz sétálni egyet a városban, mert mindig szembejön egy magas, irtó vékony lány, és tök lenézően néz rám. Olyan kellemetlen az egész.

Múltkor is állok a pénztár előtt, hallom, hogy hátul röhög két lány, hogy milyen törpe és dagadt vagyok...


2010. nov. 5. 09:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
egyutterzek veled. bar en 175 cm vagyok es azt hiszem szep is,de rolam is szoktak pusmogni,nem is akarom tudni hogy mit.amugy ne foglalkozz veluk,sik parasztok.
2010. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
3%

Vagy is mégis dagadt vagy, ha az nem is akkor minimum molett.Egy alacsony lánynál ez meg még rosszabb mert kb úgy néz ki mint egy hordó.


Amúgymeg, DE foglalkozz velük, ne adj okot nekik hogy kiröhöghessenek, ---->FOGYJ LE.

De csinálhatod azt is amit eddig, de akkor ne csodálkozz ha kiröhögnek.

2010. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
73%
én 177 cm vagyok és elég vékony, de sose néznék le senkit emiatt...hülye k..va az összes, aki ilyet csinál..már bocsánat: D
2010. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Jah és a magassággal semmi gond, sok ilyen csaj van csak vannak akik adnak a külsejükre, ők szépek és aranyosak^^ és vannak akik nem ők a "törpe és dagadt " kategória.
2010. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Viki233 ***** válasza:
100%
előttem szólónak: már nehari de azért megkéne tanulni minden embernek a tiszteletet!és ha ő így érzi jól magát mi baj van evvel?akkor sincs joga senkinek kinevetni a másikat mert ő más!és engem se érdekel ki mit gondol rólam a lényeg h úgy éljek ahogy nekem tetszik.legyen az a stílus amit képviselek,vagy zenei izlés vagy akár alkat.nem lehet mindenki ugyanolyan mert nagyon untsi lenne az élet.am meg ha nem tetszik vmi akkor ne nézzen rám vagy ne szóljon hozzám stb.
2010. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
19%
Már boccs de te hány dagadt embert ismersz aki erre büszke és nem szeretne vékony lenni? ha még is lenne iylen aki dagadt és azt mondja hogy nem szeretne vékony lenni és fiatal és lány akkor az hazudik.
2010. nov. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne a lányoknak akarj tetszeni! Rám is vágnak hülye fejet, de csak azért mert NEM sminkelek. Egyes körökben ez már botrányos. :)
2010. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Viki233 ***** válasza:
100%
hát van egy pár akinek így a jó,és tényleg látszik rajtuk h életvidámak
2010. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

fel a fejjel! a legjobb barátnőm kimondottan duci, de olyan szép, hogy néha már szégyellem magam mellette, mert én ilyen átlagos vagyok. hidd el, ha meglátnád, neked se az jutna eszedbe róla, hogy "nézmá, milyen husiii", hanem hogy "atyaúristen, de szép arca van" :)

biztos, hogy te is szép vagy :)


egy középmagas, vékony csaj voltam

2010. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

héj csajszi, ne foglalkozz velük:) hülye köcsög libák, akik lenézik a másikat ilyenért...értelmes, felnőtt nő nem foglalkozik más kinézetével...szóval szerintem neked sokkal több okod lenne őket lenézni, hogy ilyenek:)

persze nem kell olyannak lenned, és ne is légy, mint ők:)

amúgy szerintem nincs semmi baj a magasságoddal, én szerintem tök aranyosak az alacsony lányok, és ugyanúgy lehetnek nőiesek is, mint a 2 méteres, modellek:)

szóval ezen ne aggódj...biztos vagyok benne, hogy nagyon szép vagy alacsonyan is, és hidd el, hogy a fiúknak sem ez a legfontosabb...sok alacsony lányt láttam már elképesztő jó pasival:)

na meg tényleg jobb, hogy ennyi vagy, mint ha nagyon magas lennél...az sem jó ám:)

igenis légy büszke magadra...mert sokkal értékesebb, és értelmesebb vagy, mint azok a majmok...és tudod, majd később erre ők is rájönnek, mert belőled egy rendes, kedves ember lesz, belőlük meg ki tudja mi...:)

remélem segítettem:)

2010. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!