Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézik le az ilyen...

Miért nézik le az ilyen (hozzám hasonló) lányokat?

Figyelt kérdés

Eléggé alacsony vagyok, 158 cm, a súlyom normális, igaz a lábaim picit vastagok, és a fenekem se olyan,mint a magazinokban a lányoké.

Szóval, mostanság annyira rossz sétálni egyet a városban, mert mindig szembejön egy magas, irtó vékony lány, és tök lenézően néz rám. Olyan kellemetlen az egész.

Múltkor is állok a pénztár előtt, hallom, hogy hátul röhög két lány, hogy milyen törpe és dagadt vagyok...


2010. nov. 5. 09:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%

Ne foglalkozz velük!

Ők sem tökéletesek, ahogy én sem te sem és senki sem!

Az Isten így teremtett el kell fogadni! :)

2010. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Viki233 ***** válasza:
88%
az ilyen libák végett nem érdemes lelkizni...inkább te röhögd ki őket:)
2010. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem csak egyszeűen paranoiás vagy.

Nem vagy elégedett magaddal és ezért azt gondolod másnak is negatív a véleménye rólad

2010. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
89%

Engem is lenéznek, megbámulnak, mutogatnak rám, nevetnek rajtam, de én már eljutottam arra a szintre, hogy nem érdekel. (ismerős lehetek innen, duci, pikkelysömörös lány)

Lehet, hogy a külsőm nem "tökéletes", de belül sokkal szebb vagyok az ilyen embereknél.

Egy tipp: ha ilyet tesz valaki kezd el bámulni, nekem bejön, elszégyellik magukat.

21/L

2010. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
86%

Szia!


Ne foglalkozz velük, az ilyen emberek így élik ki a komplexusaikat.

Én 153cm vagyok 53 kg.soha nem hátráltatott semmiben., én így érzem jól magam:)

Tedd te is ezt:)

2010. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem lévők írták, ne foglalkozz velük még csak véletlenül se. Üresfejű, divat liba mindegyik. Azt elfelejtik, hogy a szépség relatív és múlandó dolog.

Nekem is volt egy osztálytársam aki anno lenézett mindenkit, mert ő aztán a legszebb a világon. Nem akarom bántani, tényleg, de így 15 év elteltével 2 gyerekkel, hát az átlagnál is csúnyább lett. Na ugye.

2010. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Viki233 ***** válasza:
100%
a karma visszavág:D
2010. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
44%
Bunkó libák.. De azzal azért remélem mindenki tisztában van, hogy aki itt elkezdte fikázni a magas vékony lányokat, az egy picivel sem jobb annál a két lánynál akit a kérdező emlitett..ugyanugy kinézet alapján itéltetek...
2010. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Én is olyasmi alkat vagyok, mint te, csak 2 centivel alacsonyabb. Engem is sokat leszólnak. Most mit csináljak? Ekkora lettem, nem én tehetek róla. Sőt, szeretek kicsi lenni, örülj neki te is!
2010. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

ma 11:06

Senki se fikázta a magas lányokat, nem tudom, hol látsz te ilyet... Remélem, nem kötekedni akarsz, mert az ilyen benyögésekből szoktak kikerekedni a legnagyobb viták.

2010. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!